Zľava!

Gama 7

Original price was: 11,99€.Current price is: 7,99€.

Počet hráčov:
1 – 3

Odporúčaný vek:
od 6 rokov

Na sklade

Katalógové číslo: 1340 Kategórie: , , , Značky: , , , EAN: 8594160030196

Popis

Gama 7

Gama 7  – Didaktická spoločenská hra, kde rozvíjame u dieťaťa motoriku, zoznamujeme ho s vývojom človeka. Tiež živočíšnych a rastlinných druhov na zemi, rozvoj logického myslenia. Samostatného učenia s pomocou správneho riešenia na rubovej strane tabuľky.

Cieľ :

Rozvoj motoriky, zoznamovanie s vývojom človeka, živočíšnych a rastlinných druhov na zemi. Rozvoj logického myslenia a samostatného učenia s pomocou správneho riešenia na rubovej strane tabuľky.

Princíp hry:

Na jednom príklade vysvetlite dieťaťu, ako obrázky navzájom spojiť. Spájajú sa umiestnením povrázku do zárezu pri obrázkoch (omotávaním tabuľky). Začneme obrázkom zobrazujúcim najstaršou vývojovou fázou a pokračujeme až k obrázku poslednému. Správnosť riešenia si overíme na rubovej strane tabuľky, kde je líniami naznačený správny priebeh povrázku.

Didaktická spoločenská hra Gama 7 – obsah hry:

8 tabuliek so šiestimi obrázkami ukazujúcimi vývoj rastlín, zvierat a ľudí. Tabuľky majú u prvého (prvá vývojová fáza) obrázku pripevnený povrázok a u ostatných obrázkov zárezy pre umiestnenie povrázku.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1 kg

Možno by sa Vám páčilo…