Zľava!

Gama 6

Original price was: 11,99€.Current price is: 7,99€.

Počet hráčov:
1 – 3

Odporúčaný vek:
od 6 rokov

Na sklade

Katalógové číslo: 1339 Kategórie: , , , Značky: , , , EAN: 8594160030189

Popis

Gama 6

Gama 6 – Didaktická spoločenská hra, kde rozvíjame u dieťaťa pohybové schopnosti rúk, zoznamovanie s dejinami vedy a techniky a s fázami historického vývoja, rozvoj logického myslenia a samostatného učenia s pomocou správneho riešenia na rubovej strane tabuľky.

Cieľ:

Rozvoj pohybových schopností rúk, zoznamovanie s dejinami vedy a techniky a s fázami historického vývoja. Rozvoj logického myslenia a samostatného učenia s pomocou správneho riešenia na rubovej strane tabuľky.

Princíp hry:

Na jednom príklade vysvetlite dieťaťu, ako obrázky navzájom spojiť. Spájajú sa umiestnením povrázku do zárezu pri obrázkoch (omotávaním tabuľky). Začneme obrázkom zobrazujúcim najstaršou vývojovou fázou a pokračujeme až k obrázku zo súčastnosti. Správnosť riešenia si overíme na rubovej strane tabuľky, kde je líniami naznačený správny priebeh povrázku.

Didaktická spoločenská hra Gama 6 – obsah hry:

8 tabuliek so šiestimi obrázkami ukazujúcimi historický vývoj dopravných prostriedkov, áut, lodí, lietadiel, ale aj poľnohospodárskych nástrojov atď. Tabuľky majú u prvého (historicky najstaršieho) obrázku pripevnený povrázok a u ostatných obrázkov zárezy pre umiestnenie povrázku.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1 kg

Možno by sa Vám páčilo…