Výbušná koťátka Párty karty

25,90

Počet hráčov: 2 – 10
Doba hrania: 15 min.
Odporúčaný vek: od 7 rokov

Na sklade

Katalógové číslo: 6232 Kategórie: , , Značky: , , EAN: 0810083045849

Popis

Výbušná koťátka Párty karty

Párty hra Výbušná koťátka Párty karty je ďalším príspevkom do rodiny mačacie verzie ruskej rulety. Krabička ukrýva karty až pre desať hráčov.

Výbušné mačiatka je hra s historicky najviac prispievateľmi na Kickstarteri. Hru vytvorili Elan Lee (XBOX, ARGs), Matthew Inman (The Oatmeal) a Shane Small (XBOX, Marvel), ktorí prepísali históriu Kickstarteru, keď v roku 2015 na ich projekt prispelo viac ako 219 000 backerov (prispievateľov). K roku 2023 sa predalo viac ako 25 miliónov kópií Výbušných mačiatok po celom svete.

O hre Výbušná koťátka

Výbušné mačiatka sú extrémne strategickou verziou ruskej rulety (len s mačiatkami). Hráči si doberajú karty, kým si niekto nelízne výbušné mačiatko, exploduje, umrie a je vyradený z hry. Pokiaľ ten hráč nemá kartu Zneškodni, ktorá mu umožní zneškodniť mačiatko pomocou laserového ukazovátka, podrbaním na brušku alebo sendviča so šantou mačacou. Úlohou všetkých ostatných kariet v balíčku je pomôcť hráčom držať sa Výbušným mačiatkom z cesty (alebo ich nastrčiť do cesty ostatným).

V čom je táto edícia iná?

Toto balenie obsahuje poriadnu porciu kariet (oproti Originálnej edícii aj karty s novými efektmi), vďaka ktorým si môžete zahrať hru až v desiatich ľuďoch!

Balenie obsahuje:

  • 120 kariet
  •  1 pravidlá v CZ

Výrobca

ADC Blackfire

Možno by sa Vám páčilo…