Zľava!

Lucky Loop

Original price was: 19,99€.Current price is: 12,00€.

Počet hráčov: 2 – 6
Doba hrania: 45 – 60 min.
Odporúčaný vek: od 8 rokov

Na sklade

Katalógové číslo: 40262 Kategórie: , , Značky: , , , , EAN: 4010350060278

Popis

Lucky Loop

Lucky Loop – je zaujímavá letecká spoločenská hra, kde musíte predviesť 4 povinné akrobatické zostavy za ktoré získavate body. Čím ťažšia je zostava tým viac bodov možno získať ale tiež je tu vyššie riziko že sa zostava nepodarí. Po 4 úspešných zostavách hráč predvedie svoj voľný let, za ktorý sú tiež body.

… motory lietadiel vrčia, všade plno zvedavých divákov, rozhodcovia uprene na oblohe sledujú ďalšieho súťažiaceho. Nasadzujete si leteckú kuklu a plný sústredenia sa pripravujete na predvedenie svojho čísla …..

Akrobatické zostavy sú farebne vyznačené na hernom pláne a skladajú sa z 3 akrobatických prvkov. V leteckej spoločenskej hre Lucky Loop sú 4 druhy prvkov a majú príslušnú farbu. Prvky sú zobrazené na kartách v rôznych stupňoch obtiažnosti a s príslušným bodovým ohodnotením. Zloženie voľného letu si určujete sami, len musí obsahovať 3-6 kariet (prvkov) a v súčte určitú minimálnu obtiažnosť.

Letecká spoločenská hra Lucky Loop – priebeh hry:

Hrá sa na kolá, na začiatku si potiahnete 6 kariet prvkov a vo svojom ťahu si môžete vymeniť karty prvkov alebo vyložiť príslušné prvky k nejakej zostave a pomocou kociek vyhodnotiť či sa vám zostava podarila. Ak áno, obodujete sa. Potom si prípadne doberiete karty. K voľnému letu pristúpi každý až po splnení všetkých 4 povinných zostáv. Body za jednotlivé zostavy sa sčítajú na centrálnej stupnici a body za voľný let si môžete vymeniť za body niektorej povinnej zostavy kde ste ich získali menej. Za určité splnenie podmienok môžete získať aj bonusové žetóny ktoré vám umožnia hádzať kockami znovu či pridávajú kocku navyše.

Hra Lucky Loop končí po kole v ktorom bol vykonaný prvý úspešný voľný let, a pilot s najviac bodmi víťazí.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1 kg

Možno by sa Vám páčilo…