Logik

10,50

Počet hráčov: 2
Odporúčaný vek: od 6 rokov

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 3125 Kategórie: , Značky: , EAN: 8592190600006

Popis

Logik

Logik 

Ako by som to len vymyslel? Skúsim tam dať dve farby a určite vynechám jedno prázdne miesto, aby si s tým súper lámal hlavu. Taak, to sa podarilo, takú ťažkú ​​kombináciu som vymyslel …

Priebeh hry:

Jeden hráč vyberie určitú kombináciu, ktorú ukryje po striešku a potom druhý hráč začne túto kombináciu hádať. Do každej rady naskladá nejakú kombináciu farebných štipcov a počká, až mu ju protihráč pomocou červených a žltých kolíčkov, určených pre nápovedu, ohodnotí. Pravidlá pre hodnotenie sú také, že ak hráč uhádne vo svojom pokuse kolíček, ktorý má rovnakú farbu ako štipec z hádanie kombinácie a zároveň ich aj v rovnakom stĺpci ako v kombinácii ukryté pod strieškou, dostane červený (alebo čierny) kolíček. Ak sa v danej kombinácii (naskladané v jednom rade) trafil iba rovnakou farbou, ale v stĺpčeku smerom k hádanie kombinácii je na inom mieste, dostane žltý (alebo biely) kolíček. S pribúdajúcimi pokusmi vzrastá šanca prepočítať a logicky odvodiť podľa obdržaného hodnotenia, ktorá farba patrí do ktorého otvoru. Každý hráč má na uhádnutie danej kombinácie 10 pokusov.
Koniec hry:

Hra končí, akonáhle hádajúci hráč uhádne kombináciu, ktorú mu protihráč schoval pod striešku. Po tomto pokuse si hráči vymenia úlohy a ten, komu bude stačiť menej pokusov na uhádnutie kombinácie, sa stáva víťazom.