Splašené obvody

18,90

Počet hráčov: 2 – 4
Doba hrania: 15 – 30 min
Odporúčaný vek: od 8 rokov
Jazyk hry: nezávislý
Jazyk pravidiel: CZ

 

Na sklade

Katalógové číslo: 6599 Kategórie: , Značky: , , EAN: 850018877305

Popis

Splašené obvody

Zábavná kooperatívna hra o programovaní robotov!

V hre Splašené obvody musia hráči spolupracovať pri zadávaní príkazov svojmu robotickému kamarátovi, aby splnil cieľ daný unikátnym scenárom, než sa mu vybije batéria. Scenárov je v hre celkom 10 a budete ich plniť s dvoma rôznymi robotmi. Robo-kocúrom Čikom a Vločkou z rodu robo-tučniakov.

Každý scenár hry Splašené obvody prebieha niekoľko kôl. Počas programovania hráči spoločne skryto vykladajú do radu karty príkazov bez toho, aby ich odhaľovali. Každý hráč musí vyložiť najmenej jednu kartu, všetci hráči dohromady musia vyložiť najmenej 5 kariet.

Hráči môžu karty vykladať v ľubovoľnom poradí, ale každá karta musí byť vyložená vpravo od poslednej vyloženej karty. Už vyložené karty nemôžu byť presúvané. Akonáhle hráči dokončia programovanie, odhalia vyložené karty a vyhodnotia ich zľava doprava. To spôsobí, že robot začne manévrovať. Hráči si počas hry Splašené obvody nesmú navzájom ukazovať karty. Zadné strany kariet odhaľujú niektoré informácie, napríklad či sa robot otáča alebo pohybuje, ale nie akým smerom ao koľko políčok.

Všetci hráči okamžite vyhrávajú hru, pokiaľ splnia cieľ scenára, a to aj v prípade, že im zostávajú nejaké nevyhodnotené karty. Ale pozor, pokiaľ hráči nebudú dostatočne rýchli, robotovi dôjde batéria a hra skončí ich porážkou.

Balenie obsahuje:

  • 1 kniha scenárov
  • 2 figúrky robotov
  • 2 prehľadové karty robotov
  • 38 kariet príkazov
  • 1 ukazovateľ batérie
  • 16 scenárových žetónov
  • pravidlá v CZ

Možno by sa Vám páčilo…