Jízdenky prosím! Evropa

39,90

Počet hráčov: 2 – 5
Doba hrania: 30 – 60 min.
Odporúčaný vek: od 8 rokov

Na sklade

Katalógové číslo: 5617 Kategórie: , Značky: , , EAN: 824968228029

Popis

Jízdenky prosím! Evropa

Jízdenky prosím! Evropa – Úspešná spoločenská hra ocenená titulom “Hra roka” vás zavedie do čias stavby železníc na západe.

Do roku 2019 spoločenská hra vychádzala pod originálnym titulom Ticket to Ride. Pre vianočné sezónu 2019 bolo pripravené kompletné počeštenie hry po vzore Poľska, Francúzska, Nemecka či Španielska.

Ticket to Ride postaví hráča do rolí staviteľov železničných tratí v Európe – čím rozšírenejšiu vlakovú sieť vybudujú, tým bližšie sa dostanú k víťazstvu. Ďalšie body potom možno získať za prepojenie dôležitých miest alebo za najdlhšiu súvislú trať. To všetko je postavené na jednoduchých pravidlách, ktoré hráča priamo nabádajú ku konkurenčnému boju s protivníkmi. A práve na ňom je založená neobyčajná krása tejto hry neexistuje totiž nič príjemnejšie, než na poslednú chvíľu postaviť koľaje tak, aby ste prebrali súperovi najdlhšiu cestu a zároveň mu tak zabránili v jej ďalšom predlžovaní. Keď k jednoduchým pravidlám popisujúcim veľmi zábavnú hru pridáte aj rozumnú hernú dobu. A skutočne fungujúci systém aj v prípade dvoch hráčov, určite chápete, prečo Ticket to Ride získal ocenenie Hra roku 2004 a prečo sa celosvetovo predalo viac ako 3 milióny balení.

Výrobca

ADC Blackfire

Možno by sa Vám páčilo…