Za oponou – Únikovka

10,70

Počet hráčov:
1 – 6

Doba hrania:
60 min.

Odporúčaný vek:
od 12 rokov

Na sklade

Katalógové číslo: 5481 Kategórie: , , , Značky: , , , EAN: 8590228039804

Popis

Za oponou

Za oponou – štvrtý diel v sérii kooperatívnych hier inšpirovaných skutočnými únikovými miestnosťami, v ktorých je skupina ľudí uväznená v miestnosti plnej hádaniek a prapodivných predmetov. Cieľom hry je dávať dohromady skladačky, pochopiť pozadie príbehu a šikovne využívať dostupné predmety v snahe čo najrýchlejšie uniknúť z miestnosti.

Anonymná obálka vo vašej schránke obsahuje voľné vstupenky na beznádejne vypredanú poslednú čarodejnícku show veľkého iluzionistu Lance Oldmana. Show sa bude konať dnes večer v New Yorku. sa nemôžete dočkať: pred vami sa rysuje zábavný a pohodový večer ale ak si začnete s mágiou, musíte sa pripraviť na čokoľvek! Zaujmete svoje miesta v hľadisku a akonáhle začnete prichádzať na kĺb niektorým kúzelníckym trikom, show naberie nečakané obrátky!

Kartová hra Únikovka je plná rébusov, ktoré musíte vyriešiť ak chcete uspieť. A uspejete alebo zlyháte všetci Únikovka je totiž kooperatívna hra, teda hrajú všetci hráči spolu a nie proti sebe.

Hráči spoločne prechádzajú balíčkom kariet, čím sa im odhaľujú nové pravidlá a nové rébusy. Niektoré karty predstavujú hlavolamy, iné nápovedy a ďalšie predmety, ktoré sa budú neskôr hodiť.

Hra obsahuje:
  • 60 veľkých kariet
  • tajomnú obálku

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,1 kg

Výrobca

Albi

Možno by sa Vám páčilo…