Duch!

12,99

Počet hráčov: 2 – 8
Doba hrania: 20 min.
Odporúčaný vek: od 8 rokov

Na sklade

Katalógové číslo: 2018 Kategórie: , , , Značky: , , EAN: 8595558300877

Popis

Duch!

Duch! – Domáci duch Balduin našiel v depozitári hradu starý fotoaparát. Okamžite začal fotografovať všetko, čo by rád pri strašení nechal zmiznúť (samozrejme vrátane seba). Bohužial, fotoaparát zachytáva predmety často v iných farbách. Zelená fľaška je niekedy biela, inokedy zasa do modra. Pri pohľade na fotky si Balduin nespomína, ktorú vec vlastne chcel nechať zmiznúť. Pomôžete mu so strašením a poviete rýchlo meno správneho predmetu alebo ho dokonca sami necháte zmiznúť?

Spoločenská hra a jej princíp je jednoduchý – ak sa na práve otočenej karte nachádza niektorý z predmetov v správnej farbe (akú má v skutočnosti), prvý kto tento predmet chytí, získava kartu za odmenu. Ak na karte nie je žiaden z predmetov v správnej farbe, je potrebné čo najrýchlejšie chytiť ten predmet, ktorý na karte nie je zastúpený ani farbou, ani tvarom. Odporúčame skontrolovať spoluhráčom pred hrou nechty, ak sú pridlhé, hrozí riziko poškrabania pri vášnivejšom hraní (skúsenosti pri testovaní, na ktorých sme sa veľa nasmiali).

Geistesblitz je výborná spoločenská hra s peknou témou a určite sa medzi záplavou ďalších hier s podobným mechanizmom nestratí. Páčiť sa bude hlavne deťom, ale pobavia sa pri nej i dospelí.

Obsah hry:

5 drevených predmetov (duch, kreslo, fľaška, kniha, myš), 60 kariet (fotiek), pravidlá

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,1 kg

Výrobca

Mindok

Možno by sa Vám páčilo…