TIME Stories Případ Marcy

19,40

Počet hráčov: 2 – 4
Doba hrania: 60 min.
Odporúčaný vek: od 12 rokov

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 4857 Kategórie: , Značka: EAN: 8594054918203

Popis

TIME Stories Případ Marcy

TIME Stories Případ Marcy – je kooperatívna naratívna hra, silne zameraná na príbeh. Ste agentom tajnej spoločnosti, ktorá vás vyšle na misiu. Dostanete sa do cudzieho sveta, nachádzate sa v neznámom čase a prevtelíte sa do osoby, ktorej život sa stane vašim životom. V tele tejto osoby riešite rôzne úlohy, bojujete, diskutujete, objavujete, hľadáte riešenia, aby ste splnili svoju misiu.

Každý scenár prináša nový svet, nové postavy, pravidlá a prekvapenia.

Agentúra T.I.M.E potrebuje práve vás. Látka, z ktorej je utkaný vesmír a jeho paralelné svety, je ohrozená časovými prielomy. Agentúra T.I.M.E posiela svojich agentov, aby týmto nebezpečenstvom zabránila. Pred svojou misiou si vyberiete avatara, ktorý za vás bude v minulosti vykonávať vašu vôľu, bez toho, aby vzniklo porušenie časového kontinua. Splňte svoju misiu tak rýchlo, ako to len bude možné, ale majte na pamäti, že misiu budete môcť znovu podstúpiť toľkokrát, koľkokrát bude potrebné.

The Marcy Case je nový scenár ku kooperatívnej hre T.I.M.E Stories.  Tentokrát sa prenesiete v čase a priestore do USA do roku 1992.

Obsah hry:

  • 120 nových kariet

Ďalšie informácie

Hmotnosť 2 kg