Bylinky

32,90

Rozmer obrazu: 4 obrazy 18 x 24 cm

Na sklade

Katalógové číslo: 6093406,87 Kategórie: , Značky: , , EAN: 4000887936870

Popis

Bylinky

Maľovanie podľa čísel Schipper – Bylinky

Bylinky môžu rásť takmer kdekoľvek a už viac ako tisíc rokov potešia každého kuchára rôznymi odtieňmi zelenej, jemne tvarovanými listami, jemnými nuansami chuti a omamnými vôňami. Benediktínski mnísi k nám priniesli mnohé zo stredomorských kuchynských bylín vrátane bazalky, rozmarínu, šalvie a petržlenu. V inak riešených kvetináčoch sú tieto obľúbené kuchynské bylinky nielen lákavým maliarskym dielom, ale aj dekoratívnou sériou obrázkov do kuchyne.

Formát obrázka a ukážka maľby:

„Master class QUATTRO“ je nová séria obrázkov od SCHIPPER Arts & Crafts. 4 obrázky vo formáte 18 x 24 cm. Farbiace šablóny majú hmatovú a viditeľnú štruktúru ľanu. To spôsobuje nielen výrazne vylepšený vzhľad hotového obrazu, ale zároveň podčiarkuje maliarsky charakter obrazov a podporuje želaný “efekt olej na plátne”.

Poznámka: Spoločnosť SCHIPPER Arts & Crafts má vo svojom sortimente vhodné hliníkové rámy pre tento formát obrazu. Pozri panel s ponukami doplnky.

Balenie “Bylinky” obsahuje:

  • 24 akrylových farieb na vodnej báze v uzatvárateľných nádobkách s dobrou krycou schopnosťou, ktoré nie je potrebné navzájom miešať alebo kombinovať. Všetky odtiene sú už harmonicky zladené a presne namiešané.
  • 4 stabilné maliarske kartóny s ľanovou štruktúrou, na ktorých sú vyznačené exaktné tenké obrysy plôch s dobre čitateľnými číslami.
  • Jemný maliarsky štetec.
  • Kontrolný list.
  • Jednoduchý návod na maľovanie.

Maľovanie podľa čísel od Schipper  je skvelá zábava s dokonalým výsledkom! Vymaľovaný obraz má charakter skutočnej maľby.

Pozor! Toto maľovanie nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Riziko zadusenia malými časťami.

Výrobca

Schipper

Možno by sa Vám páčilo…