Dedinská ulička (24 x 30 cm)

17,90

Rozmer obrazu: 24 x 30 cm

Na sklade

Katalógové číslo: 6092408,78 Kategórie: , Značky: , EAN: 4000887928783

Popis

Dedinská ulička (24 x 30 cm)

Dedinská ulička (24 x 30 cm)

Hrazdené domy s kvetinovou výzdobou pozdĺž úzkej kľukatej uličky vyžarujú pokoj a bezpečnosť. Teplé farby podčiarkujú pokojnú letnú idylku, ktorá navodzuje pozitívnu náladu pri pohľade naň a povzbudzuje k snívaniu.

Motív podnecuje hobby maliara k inšpiratívnemu umeleckému skúmaniu osobitého kúzla a charakteru dediny, kde akoby zastal čas.

Formát obrázka a ukážka maľby:

„MAST-CLASS Classic“. Obrazy vo formáte 24 x 30 cm sú veľmi vhodné pre malú galériu alebo stenu s obrazmi. Krásne zoskupené a dekoratívne zavesené tvoria pútavý pohľad v každom dome.

Šablóny na maľovanie majú hmatateľnú a viditeľnú štruktúru plátna. To nielen robí maľbu krajšou, ale aj podčiarkuje namaľovaný charakter obrazu a podporuje požadovaný „efekt olej na plátne“.

Spoločnosť SCHIPPER Arts & Crafts má pre tento formát obrázka vo svojom sortimente zhodné hliníkové rámy. Pozri ponuku rámov.

Balenie Dedinská ulička obsahuje:

  • Akrylové farby na vodnej báze v uzatvárateľných nádobkách s dobrou krycou schopnosťou, ktoré nie je potrebné navzájom miešať alebo kombinovať. Všetky odtiene sú už harmonicky zladené a presne namiešané.
  • Stabilný maliarsky kartón s ľanovou štruktúrou, na ktorom sú vyznačené exaktné tenké obrysy plôch s dobre čitateľnými číslami.
  • Jemný maliarsky štetec.
  • Kontrolný list.
  • Jednoduchý návod na maľovanie.

Maľovanie podľa čísel od Schipper – to je skvelá zábava s dokonalým výsledkom! Vymaľovaný obraz má charakter skutočnej maľby.

Výrobca

Schipper

Možno by sa Vám páčilo…