Chata pri mori

17,90

Rozmer obrazu: 24 x 30 cm

Na sklade

Katalógové číslo: 6092407,95 Kategórie: , Značky: , , EAN: 4000887927953

Popis

Chata pri mori

Obraz Chata pri mori – maľovanie podľa čísel

Malý dovolenkový dom na pobreží je malebný a plný kvetov. Obraz pozýva diváka, aby nechal nádherný výhľad blúdiť po mori. Aj keď maľujete, máte pocit, že ste na dovolenke. Pretože hobby maliar tu vytvára miesto, kde je cítiť slnko, more a stredomorskú atmosféru.

Formát obrázka a ukážka maľby:

„MAST-CLASS Classic“. Obrazy vo formáte 24 x 30 cm sú veľmi vhodné pre malú galériu alebo stenu s obrazmi. Krásne zoskupené a dekoratívne zavesené tvoria pútavý pohľad v každom dome.

Šablóny na maľovanie majú hmatateľnú a viditeľnú štruktúru plátna. To nielen robí maľbu krajšou, ale aj podčiarkuje namaľovaný charakter obrazu a podporuje požadovaný „efekt olej na plátne“.

Spoločnosť SCHIPPER Arts & Crafts má pre tento formát obrázka vo svojom sortimente zhodné hliníkové rámy. Pozri ponuku rámov tu.

Balenie Chata pri mori obsahuje:

  • Akrylové farby na vodnej báze v uzatvárateľných nádobkách s dobrou krycou schopnosťou, ktoré nie je potrebné navzájom miešať alebo kombinovať. Všetky odtiene sú už harmonicky zladené a presne namiešané.
  • Stabilný maliarsky kartón s ľanovou štruktúrou, na ktorom sú vyznačené exaktné tenké obrysy plôch s dobre čitateľnými číslami.
  • Jemný maliarsky štetec.
  • Kontrolný list.
  • Jednoduchý návod na maľovanie.

Maľovanie podľa čísel od Schipper  je skvelá zábava s dokonalým výsledkom! Vymaľovaný obraz má charakter skutočnej maľby.

Výstraha! Nie je vhodné pre deti do 3 rokov kvôli malým častiam. Nebezpečenstvo zadusenia!

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,3 kg

Výrobca

Schipper

Možno by sa Vám páčilo…