Zasnená ulička

17,90

Rozmer obrazu: 24 x 30 cm

Na sklade

Katalógové číslo: 6092408,26 Kategórie: , Značky: , , EAN: 4000887928264

Popis

Zasnená ulička

Obraz Zasnená ulička – maľovanie podľa čísel

Úzka ulička plná bujných kvitnúcich rastlín a s južanským šarmom vyžaruje pokoj a bezpečie a pozýva vás snívať a zdržiavať sa. Malebné domy s balkónmi, stredovekým oblúkom a siluetou starej nástennej lampy ponúkajú veľké množstvo dojmov pre oči i dušu. Teplé odtiene leta vytvárajú pozitívnu atmosféru a preto sú pre hobby maliara zvláštnym kúzlom.

Formát obrázka a ukážka maľby:

„MAST-CLASS Classic“. Obrazy vo formáte 24 x 30 cm sú veľmi vhodné pre malú galériu alebo stenu s obrazmi. Krásne zoskupené a dekoratívne zavesené tvoria pútavý pohľad v každom dome.

Šablóny na maľovanie majú hmatateľnú a viditeľnú štruktúru plátna. To nielen robí maľbu krajšou, ale aj podčiarkuje namaľovaný charakter obrazu a podporuje požadovaný „efekt olej na plátne“.

Spoločnosť SCHIPPER Arts & Crafts má pre tento formát obrázka vo svojom sortimente zhodné hliníkové rámy. Pozri ponuku rámov tu.

Balenie Zasnená ulička obsahuje:

  • Akrylové farby na vodnej báze v uzatvárateľných nádobkách s dobrou krycou schopnosťou, ktoré nie je potrebné navzájom miešať alebo kombinovať. Všetky odtiene sú už harmonicky zladené a presne namiešané.
  • Stabilný maliarsky kartón s ľanovou štruktúrou, na ktorom sú vyznačené exaktné tenké obrysy plôch s dobre čitateľnými číslami.
  • Jemný maliarsky štetec.
  • Kontrolný list.
  • Jednoduchý návod na maľovanie.

Maľovanie podľa čísel od Schipper – to je skvelá zábava s dokonalým výsledkom! Vymaľovaný obraz má charakter skutočnej maľby.

Výstraha! Nie je vhodné pre deti do 3 rokov kvôli malým častiam. Nebezpečenstvo zadusenia!

Výrobca

Schipper

Možno by sa Vám páčilo…