Romantická alej (40x50cm)

30,90

Rozmer obrazu: 40 x 50 cm

Na sklade

Katalógové číslo: 6091307.88 Kategórie: , Značky: , EAN: 4000887917886

Popis

Romantická alej (40x50cm)

Romantická alej

Maľovanie podľa čísel od Schipper – to je skvelá zábava s dokonalým výsledkom! Vymaľovaný obraz má charakter skutočnej maľby.

Rozmer obrazu: 40 x 50 cm

Balenie “Romantická alej” obsahuje:

  • 36 akrylových farieb na vodnej báze v uzatvárateľných nádobkách s dobrou krycou schopnosťou, ktoré nie je potrebné navzájom miešať alebo kombinovať. Všetky odtiene sú už harmonicky zladené a presne namiešané.
  • Stabilný maliarsky kartón s ľanovou štruktúrou, na ktorom sú vyznačené exaktné tenké obrysy plôch s dobre čitateľnými číslami.
  • Jemný maliarsky štetec.
  • Kontrolný list.
  • Jednoduchý návod na maľovanie.

Ako maľovanie podľa čísiel funguje

Dôležité pre bezchybné maľovanie je maliarska predloha s presnými a jasnými obrysmi plôch s dobre čitateľnými číslicami. A tiež špeciálne namiešané farby, ktoré sú harmonicky zladené pre každý obraz zvlášť a ktoré sa dobre nanášajú.

To je základný rozdiel medzi výslednými obrazmi od iných výrobcov a nemeckou firmou SCHIPPER.

Základom maľovania podľa čísel je jednoduchý postup: vyfarbujete jednotlivé polia farbou, ktorá je uvedená k danému číslu a obraz sa pred vami začína rysovať. Ak začnete vpravo hore alebo uprostred je len na vás. Hlavné je si maľovanie užívať.

Vždy ste túžili namaľovať obdivuhodný obraz? Nemáte však dosť fantázie na to, aby ste zaplnili biele plátno? S metódou Maľovanie podľa čísiel to ide veľmi ľahko. Zvládne to malé dieťa, dospelý i senior.

Objavte svoje nové hobby, ktoré vám prinesie veľa zábavy a uvoľnenie od každodenného stresu.

Hra s farbami je výborná relaxácia, ktorá podporuje kreativitu a navyše pomáha precvičovať jemnú motoriku. Všetko je pre vás pripravené, vyberajte z desiatok predlôh. Potom už nemusíte na nič myslieť, stačí sa len ponoriť do tvorivého procesu

 

 

 

Možno by sa Vám páčilo…