Letná kvetinová nádhera

17,90

Rozmer obrazu: 24 x 30 cm

Na sklade

Katalógové číslo: 6092408,94 Kategórie: , Značky: , , EAN: 4000887928943

Popis

Letná kvetinová nádhera

Táto súprava „ Letná kvetinová nádhera vás prenesie na vidiek a ponorí vás do sveta úžasných farieb. Užite si pokojné popoludnie, kým oživíte tento farebný obrázok!

Spleť farebných kvetov – tento obraz je úžasným potpourri nádherných farieb prírody, vyhrievajúcich sa na popoludňajšom slnku. V strede kvetov je malý domček so záhradným plotom, vedľa vysokého stromu s hrubým kmeňom.

Vlastnosti:

Formát obrázka a ukážka maľby:

„MAST-CLASS Classic“. Obrazy vo formáte 24 x 30 cm sú veľmi vhodné pre malú galériu alebo stenu s obrazmi. Krásne zoskupené a dekoratívne zavesené tvoria pútavý pohľad v každom dome.

Šablóny na maľovanie majú hmatateľnú a viditeľnú štruktúru plátna. To nielen robí maľbu krajšou, ale aj podčiarkuje namaľovaný charakter obrazu a podporuje požadovaný „efekt olej na plátne“.

Spoločnosť SCHIPPER Arts & Crafts má pre tento formát obrázka vo svojom sortimente zhodné hliníkové rámy.

Balenie Letná kvetinová nádhera obsahuje:

  • Akrylové farby na vodnej báze v uzatvárateľných nádobkách s dobrou krycou schopnosťou  (vodou riediteľné, rýchloschnúce a svetlostále).
  • 1 šablóna na maľovanie s ľanovou štruktúrou
  • 1 štetec (syntetický vlas)
  • 1 jednoduchý návod na maľovanie
  • 1 skúšobný hárok – kontrolný list

Maľovanie podľa čísel od nemeckej firmy Schipper – to je skvelá zábava s dokonalým výsledkom! Vymaľovaný obraz má charakter skutočnej maľby.

 

Výrobca

Schipper

Možno by sa Vám páčilo…