Rýnské vodopády

41,90

Rozmer obrazu: 50 x 80 cm (1 obraz 40x50cm, 2 obrazy á 20x50cm)

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 6092608,88 Kategórie: , Značky: , EAN: 4000887928882

Popis

Rýnské vodopády

Rýnské vodopády

Rýn tečie v impozantnej šírke po prirodzených schodoch svojho koryta, kde si s hukotom, hukotom a striekajúcou bielou penou pokračuje smerom k moru.

Formát obrázka a ukážka maľby:

„Triptych MASTER-CLASS“. Triptych je obraz rozdelený na tri časti. Stredný obraz má veľkosť 40 x 50 cm, dva obrazy vľavo a vpravo vždy po 20 x 50 cm. Príklady maľby majú hmatovú a viditeľnú štruktúru plátna. Toto nielen robí maľbu krajšou, ale zdôrazňuje aj maľovaný charakter obrázkov a podporuje požadovaný „efekt olej na plátne“.

Poznámka: Spoločnosť SCHIPPER Arts & Crafts má vo svojom sortimente vhodné hliníkové rámy pre tento formát obrázka. Pozri ponuku rámov.

Balenie obsahuje:

  • 3 kusy odolnej maliarskej lepenky s ľanovou štruktúrou
  • Stredový obrázok 40 x 50 cm
  • Bočné obrázky, každý s rozmermi 20 x 50 cm
  • Presné obrysové výkresy s čitateľnými číslami
  • Akrylová farba na báze vody v rôznych farbách. Nie je potrebné miešať farbu.
  • Jemný maliarsky štetec
  • Kontrolný list a podrobné pokyny na úspešné maľovanie.

Maľovanie podľa čísel od Schipper  je skvelá zábava s dokonalým výsledkom! Vymaľovaný obraz má charakter skutočnej maľby.

Farby už máte namiešané a harmonicky zladené presne pre daný obraz. Každý motív má totiž vlastné odtiene farieb. Pripraviť obraz pre túto techniku ​​je veľmi náročné, je to veľa ručnej práce veľmi talentovaných umelcov a grafikov. Aj preto sú ceny obrazov vyššie. U SCHIPPERA dosiahnete zhodného výsledku, aký je na obale obrazu, podľa ktorého maľujete.

Výrobca

Schipper

Možno by sa Vám páčilo…