Kronika zločinu Noir

17,99

Počet hráčov:
1 – 4

Doba hrania:
60 – 90 min.

Odporúčaný vek:
od 14 rokov

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 5963 Kategórie: , Značky: , , , EAN: 8595558304035

Popis

Kronika zločinu Noir

Kronika zločinu Noir – detektívna spoločenská hra, ktorá je rozšírením pre hru Kronika zločinu. Prináša atmosféru Los Angeles tesne po druhej svetovej vojne. V tieňoch jasného kalifornského slnka sa skrývajú hollywoodske škandály, skorumpovaní policajti, neľútostní gangstri, pokusy o vydieranie a vraždy. Vy už nebudete v elitnom tíme detektívov, ale súkromným očkom, ktoré ide na vlastnú päsť.

Vašim jediným záujmom bude to, aby klient dostal, čo chce. K ruke vám už ale logicky nebudú policajný špecialisti, ale sem tam praktiky na hrane či za hranou zákona. Súkromná detektívna práca je osamelá a nebezpečná.

Bez policajnej placky s vami občas vypočúvaní nebudú chcieť spolupracovať tak, ako by sa vám hodilo. Hoci je vám to samozrejme proti srsti, budete musieť tu a tam použiť fyzický nátlak. Ona jedna rana robí divy. Teda ak vypočúvaný nie je palica dubová a naopak sa po tom, čo mu načechráme pierka, nezatvrdí. To už je občas lepšie spoľahnúť sa na staré dobré úplatky. Škoda, že to klienti nechápu a škrtia vám rozpočet. Ak máte dosť trpezlivosti a netlačí vás čas, môžete svoje vyšetrovanie postaviť na poctivých základoch vášho remesla – na sledovanie. Ak dosť trpezlivosti nemáte, určite toho veľa zistíte, ak sa k podozrivému vlámete. Ale, čo si budeme hovoriť, to už naozaj dosť smrdí …

Jedná sa o rozšírenie. K hraniu budete potrebovať základnú hru.

Hra obsahuje:

  • 15 dosiek lokácií
  • 30 kariet postáv
  • 10 kariet špeciálnych predmetov
  • 4 karty akcií

Možno by sa Vám páčilo…