Catan Ríša Inkov

41,99

Počet hráčov: 3 – 4
Doba hrania: 60 – 120 min.
Odporúčaný vek: od 12 rokov

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 5231 Kategórie: , Značky: , , EAN: 8590228035615

Popis

Catan Ríša Inkov

Catan Ríša Inkov – Populárna rodinná spoločenská hra Catan – Osadníci z Katanu sa rozrástla o samostatne hrateľnú hru Ríša Inkov.

Vašou úlohou bude zakladať v juhoamerických horách dediny a mestá. Venujte sa výnosným obchodom s rybami, kokou a perím. Rozširujte svoju sieť ciest a zlepšujte sa v boji. Len tak dovediete svoje kmene na vrchol civilizácie.

Vaše prvné stavby samozrejme rýchlo pohltí divoká džungľa, vďaka čomu vzniknú atraktívne územia pre dediny konkurujúcich kmeňov. Dokážete svoju civilizáciu rozvíjať dostatočne rýchlo?

Obľúbené prvky známe z hry Catan – Osadníci z Katanu sa v tejto samostatnej hre dočkali tematického rozšírenia. Teraz máte možnosť preberať územia pre budovanie dedín a miest, čo vyžaduje, aby ste neustále prispôsobovali svojej stratégii aktuálnu situáciu.

Ríša Inkov je samostatne hrateľná hra. Nejde o rozšírení základnej hry Catan – Osadníci z Katanu.

Hra obsahuje: 29 polí krajiny, 8 dielov rámov, 27 žetónov s číslami, 4 doštičky kmenů, 44 žetónov rozvoja, 2 karty výhod, 4 prehľadové karty, 100 kariet surovín, 36 kariet tovaru, 20 akčných kariet, 68 herných figúrok, 16 figúrok húštín, figúrku zlodeja, 2 hracie kocky, 3 zásobníky na karty, 5 úložných vrecák, almanach a pravidlá v češtine a slovenčine.

Možno by sa Vám páčilo…