Smart Chytrý farmář

22,30

Počet hráčov:
1

Odporúčaný vek:
od 5 rokov

Na sklade

Katalógové číslo: 5684 Kategórie: , , Značky: , , , EAN: 8595558303540

Popis

Smart Chytrý farmář

Smart Chytrý farmář  – je logická hra pre jedného hráča z radu Smart Games, v ktorej budete umiestňovať ohrady okolo zvieratiek tak, aby boli jednotlivé druhy zvierat pospolu. U náročnejších úloh nesmiete zabudnúť, aby každé zvieratko malo prístup ku korytu s vodou. V hre je celkovo 60 úloh, pričom náročnosť úloh rastie.

Postavte zvieratkám ohrady! Na farme je poriadny zmätok! Zvieratká sa hrajú spoločne v jednej ohrade a robia veľký neporiadok. Ale už je čas ísť spať a preto musia všetky zvieratká do svojich ohrád, aby mala pokoj. Farmár má však po ruke len 3 dieliky plotov, aby celú lúku rozdelil na samostatné ohrady. Pomôžete mu postaviť pre každý druh zvieratiek samostatnú ohradu a zaistíte, aby mali všetky zvieratká čo piť.

U jednoduchších úloh bude vašou úlohou ohradiť dve zvieratká jedného druhu, u tých zložitejších budete ohradzovať zvieratko iba jedno, ale súčasne budete musieť zabezpečiť jeho prístup ku korytu s vodou. So zvieratkami a korytami sa nijako nehýbe – ich pozícia je daná zadaním – hýbe sa len s plotmi.

Každé zadanie má iba jedno správne riešenie. Všetky riešenia nájdete na konci knižky.

Logická hra Smart Chytrý farmář obsahuje:

  • hraciu dosku
  • 8 zvieratiek
  • 3 korýtka
  • 4 fixné ploty, 3 mobilné ploty
  • knižku so zadaniami a riešeniami

Výrobca

Mindok

Možno by sa Vám páčilo…