Zľava!

Escape Room Úniková hra

Original price was: 43,90€.Current price is: 24,90€.

Počet hráčov: 3 – 5
Doba hrania: 60 min.
Odporúčaný vek: od 16 rokov

Na sklade

Katalógové číslo: 4669 Kategórie: , , Značky: , , EAN: 8594054916766

Popis

Escape Room Úniková hra

Escape Room Úniková hra – Zažite napätie a užívajte si rozplietanie záhad v hre Escape Room z pohodlia vášho domova!

Rovnako ako v prípade ostatných verzií hry Escape Room po celom svete ste aj tu “uväznení” a cieľom je nájsť počas 60 minút kódy pre “útek”. Kódy nachádzate riešením hádaniek a rébusov.

Používajte mozog! Nevyhnutná je tiež tímová práca, dostatočná komunikácia, dobré nápady, tvorivosť, logika a zmysel pre detail!

Toto balenie obsahuje 4 napínavé scenáre a každý scenár sa skladá z 3 častí. V každej časti musíte nájsť správnu kombináciu štyroch kľúčov z šestnástich možných. Kľúče zasúvate do Chrono-dekodéru. Neskúšatje 3 správnej kombinácie kľúčov počas 60 minút a vyhrajte hru. Spoločne buď vyhrávate alebo prehrávate …

Začínate otvorením obálky a prečítaním úvodného príbehu záhady. Vyriešenie záhady je samozrejmosťou. Navyše obálky obsahujú rôzne druhy šifier, ktoré musíte rozlúštiť, aby ste odhalili správnu kombináciu kľúčov. Každý hráč si nájde vlastný typ šifry, do ktorej sa môže ihneď pustiť.

Každé kolo budete čeliť novým elementom na hracom stole. Budete nachádzať nejednu stopu vedúcu k rozlúšteniu celej záhady. Ste pripravení na túto výzvu?

Výrobca

ADC Blackfire