Výbušná koťátka: Dobro a zlo

23,80

Počet hráčov: 2 – 5
Doba hrania: 15 min
Odporúčaný vek: od 7 rokov
Jazyk hry: CZ
Jazyk pravidiel: CZ

Na sklade

Katalógové číslo: 7333 Kategórie: , , Značky: , , EAN: 810083044736

Popis

Výbušná koťátka: Dobro a zlo

Obľúbená kartová hra Výbušná koťátka: Dobro a zlo je plná humoru na motívy animovaného seriálu Netflix, v ktorej nájdete nové pravidlá, nové mačiatka a aj nový zmätok. Ide o najriskantnejšiu verziu Výbušných mačiatok, ktorá bola vytvorená na motívy animovaného seriálu obľúbenej streamovacej služby Netflix.

Na čo sa môžete tešiť? Samozrejme na poriadnu porciu skvelej zábavy a na ultimátny boj dobra a zla, ktorý spúšťa úplne nová karta Armagedon za prítomnosti Diabolskej a Božej mačky! A kto by rád zakúsil trochu riadeného hazardu, pre toho tu je Čertovina. Na svoje si príde jednoducho každý škodič aj anjelik!

Vtipné ilustrácie s ešte vtipnejšími textami vás pobavia a plne vtiahnu do hry, ktorú budete chcieť hrať stále dookola. Každá karta je originál. Pravidlá hry sú veľmi jednoduché, vysvetlené za pár sekúnd.

Pár informácií o populárnej hre Výbušné mačiatka:

Výbušné mačiatka (Exploding Kittens) od autorov Elana Lea, Matthew Inmana a Shane Smalla je historicky najúspešnejšia hra na Kickstarteri, ktorá v roku 2015 zmenila históriu crowdfundingových kampaní, keď na jej vznik prispelo vyše 219 000 ľudí.

Hra Výbušné mačiatka je mačacou verziou Ruskej rulety. Hráči sa tu striedajú v ťahoch, počas ktorých si doberajú karty, kým takto niekto nedostane Výbušné mačiatko, čím končí a je vyradený z hry.

Balíček kariet sa samozrejme skladá tiež z kariet, ktoré vám umožnia sa výbuchu vyhnúť, napríklad tým, že sa budete môcť pozrieť na karty predtým, než si ich vezmete, prinútite protivníka vziať si niekoľko kariet naraz či zamiešate balíček a mnoho ďalších. S každou ďalšou kartou je hra napínavejšia a napínavejšia, pretože, ako sa ich počet v doberacom balíčku znižuje, zvyšuje sa zároveň pravdepodobnosť, že si doberiete mačiatko a efektne sa vyhodíte do povetria!

Túto verziu hry je možné kombinovať aj s ďalšími hrami z rodiny Výbušných mačiatok.

Balenie obsahuje:

  • 53 kariet
  • karta Božej mačky
  • karta Diabolské mačky
  • podložka dobro a zlo
  • pravidlá v SK

Výrobca

ADC Blackfire

Možno by sa Vám páčilo…