Milostný dopis

12,50

Počet hráčov: 2 – 6
Doba hrania: 15-20 min.
Odporúčaný vek: od 10 rokov

Na sklade

Katalógové číslo: 5611 Kategórie: , , Značky: , , EAN: 8595680300578

Popis

Milostný dopis

Milostný dopis – nová verzia je veľmi rýchla, malá, ale veľmi zábavná kartová hra.

Nová verzia svetového bestselleru z roku 2019.

V hre spolu súperia 2-6-ti princeznini nápadníci. Tí sa budú snažiť doručiť svoj milostný dopis do rúk princeznej, ktorá hľadá ideálneho partnera, po ktorého boku by mohla vládnuť.

Kartová hra Milostný dopis sa hrá na kolá, počas ktorých poveríme svojich spojencov, priateľov a členov kráľovskej rodiny doručením vášho listu princeznej. Karta, ktorú máte v ruke predstavuje človeka, ktorý má váš list momentálne v ruke. Poslíček sa ale počas hry pri vykladaní a doberaní kariet môže zmeniť.

Kolo vyhráte tak, že budete mať na jeho konci v ruke kartu s najvyššou hodnotou alebo zostanete posledný v hre.

Ide o skutočnú klasiku, jednotlivé partie trvajú pár minút a musíte v nich zapojiť dedukciu a odhad, musíte niekedy riskovať,  aby ste ako oddaný ctiteľ krásnej princeznej doručil ako prvý svoj milostný dopis. Princezná je zatvorená v paláci a list jej nemôžete odovzdať priamo. Nie ste však jediný, kto chce krásnu princeznú získať.

Pravidlá hry:

Hru vždy začínate s jednou kartou v ruke. Na začiatku ťahu si potiahne z balíčka jednu kartu. Potom si vyberte jednu zo svojich dvoch kariet, zahrajte ju a zhodnoťte jej efekt. Efekty niektorých kariet vás môžu vyradiť z hry; konkurenčný nápadník sa postaral o to, aby sa váš list po ceste stratil.

S touto novou verziou milostného listu si môžete zahrať aj “klasický” Milostný dopis, ktorý bol určený pre 2-4 hráčov. Na začiatku hry len z balíčka vyradíte 5 kariet, ktorých zoznam nájdete v pravidlách hry. Ďalšou odlišnosťou od “klasickej” verzie, okrem vyššieho počtu kariet, je prítomnosť bodovacích žetónov a látkového vrecúšku na skladovanie hry.

Teraz v novej verzii v krásnom semišovom vrecúšku a novými ilustráciami.

Hra je určená pre 2- 6 hráčov a trvá cca 20min.

Obsah kartovej hry:
  • 27 kariet postáv
  • 13 žetónov
  • pravidlá
  • textilné vrecko

 

 

Výrobca

ADC Blackfire

Možno by sa Vám páčilo…