Cortex Disney

14,89

Počet hráčov: 2 – 6
Doba hrania: 15 min
Odporúčaný vek: od 6 rokov
Jazyk hry: nezávislý
Jazyk pravidiel: SK, CZ

Na sklade

Katalógové číslo: 7406 Kategórie: , , , Značky: , , EAN: 3558380114307

Popis

Cortex Disney

Cortex Disney je detská verzia chytrej party hry na motívy rozprávkového sveta Disney, ktorá
preverí vaše logické myslenie, pamäť a rýchlosť!

Užite si skvelú múdru zábavu s obľúbenými postavičkami zo sveta Walta Disneyho. Timon a Pumbaa, Dumbo, Bambi, Simba, 101 dalmatíncov a mnoho ďalších ikonických postáv na vás čaká v hre Cortex Disney.

Vyzvite kamarátov a rodinu a porovnajte s nimi svoje schopnosti v 8 rôznych disciplínach, v ktorých budete využívať a precvičovať mozgovú kapacitu. O akých disciplínach je reč? Sú to hmatové úlohy, hľadanie dvojíc obrázkov, logické rady, bludisko, precvičovanie pamäte a mnoho ďalších.

Ide o kompetitívnu kartovú hru, v ktorej hrajú všetci hráči naraz. Pomocou už spomínaných 8 rôznych úloh sa precvičujú rozličné funkcie mozgu. Po otočení prvej karty v balíčku sa na ňu všetci hráči pozrú a snažia sa nájsť správnu odpoveď. Pokiaľ si niektorý z hráčov myslí, že ju pozná, okamžite položí ruku na kartu a odpoveď povie. Potom kartu odkryje a ostatní hráči overia, či je jeho odpoveď skutočne správna. Hráčovi je povolená iba jedna odpoveď na kolo, tzn. že nemôže len tak skúšať tipovať a povedať za sebou viac variant odpovedí. Za správnu odpoveď získava danú kartu. Akonáhle má 2 rovnakej karty (rovnaká zadná strana), môže ich vymeniť za jeden dielik puzzle
mozgu. Víťazom sa stáva ten, kto ako prvý získa 4 diely puzzle mozgu a zloží z nich celý mozog.

Hra vám ponúkne aj 10 unikátnych reliéfnych hmatových kariet.

Balenie obsahuje:

  • 90 kariet (74 kariet s úlohami, 6 hmatových kariet výziev, 10 reliéfnych
    dotykových kariet)
  • 6 puzzle mozgu (24 dielikov)
  • pravidlá v SK, CZ

Výrobca

ADC Blackfire

Možno by sa Vám páčilo…