Bang!

11,90

Počet hráčov: 4 – 7
Doba hrania: 15 – 45 min.
Odporúčaný vek: od 10 rokov

Na sklade

Katalógové číslo: 901 Kategórie: , Značky: , , , EAN: 8590228020123

Popis

Bang!

Bang! – Je to kartová spoločenská hra plná zvratov, intríg a blafovanie. Nie je vôbec neobvyklé, že bandita zastrelí banditu a dokonca sa aj stáva, že šerif zastrelí omylom svojho zástupcu. Hra, kde olovo svištia vzduchom a pištoľníci prelievajú svoje hrdla pivom. A keď sa zrovna nestrieľa či neposedává v miestnom Saloonu, všetci zháňa lepšie zbrane, kone a iné užitočné predmety.

Banditi naháňajú šerifa. Šerif páli po banditoch. Odpadlík kuje pikle chvíľu tam a zasa tu. Guľky svištia okolo uší. A kto z hráčov je pomocník šerifa, pripravený za neho položiť život? A kto je bezcitný bandita, ktorý si praje šerifov koniec? Pokiaľ to chcete zistiť, taste svoje zbrane (teda karty)! V hre Bang! je dôležité sledovať ostatných hráčov, aby ste včas odhalili hráčovu identitu.

Divoký západ. Odveký súboj medzi šerifom a banditami. Kto z nich získa prevahu a zvíťazí? Bude to šerif, ktorému môže pomáhať jeho zástupca? Alebo snáď banditi, ktorí z kraja urobí miesto, kde panuje zákon silnejšieho? A čo na to tajomná postava odpadlíka? Dokáže svojimi intrigami zaujať miesto šerifa?

Kartová spoločenská hra obsahuje:

  • 110 kariet
  • pravidlá v slovenčine a češtine

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,1 kg

Výrobca

Albi

Možno by sa Vám páčilo…