Zľava!

Kanaloa

Original price was: 23,90€.Current price is: 18,90€.

Počet hráčov:
2 – 4

Doba hrania:
60 min.

Odporúčaný vek:
od 10 rokov

Na sklade

Katalógové číslo: 940521 Kategórie: , , Značky: , , EAN: 3760017143790

Popis

Kanaloa

Kanaloa – spoločenská jednoduchá hra zavádza hráča na nádherné havajské súostrovie ORO, kde je stále pilierom existencie tamojších obyvateľov úcta a rešpekt k miestnym bohom a poverám.

Pozvite svojich priateľov na dobrodružnú cestu po súostroví ORO! Stolová hra z exotického prostredia. Zavádza hráča na nádherné havajské súostrovie ORO, kde je stále pilierom existencie tamojších obyvateľov úcta a rešpekt k miestnym bohom a poverám. Úlohou hráča je spojiť tieto ostrovy čo najdômyselnejším systémom ciest a získať tak kontrolu nad väčšinou z nich.

Nenechajte sa ale mýliť, Kanaloa nie je jednoduchá hra, ktorá po niekoľkých zahraných prestane hráča baviť. Rýchle, a pritom veľmi prepracované pravidlá. Táto hra ponúka, poskytujú obrovské možnosti na poli taktiky a herných štýlov – napríklad na každom ostrove môžete nájsť jedného z bohov, ktorí vám potom rôznym spôsobom pomáhajú. Čím viac budete Kanalou hrať, tým viac taktických možností a nových prvkov tu nájdete. Hráčov dôvtip a zmysel pre stratégiu môžu hru zvrátiť aj v samom závere. Tak je Kanaloa hrou, ktorá je až do konca napínavá a zaujímavá!

Ďalšie informácie

Hmotnosť 2 kg

Možno by sa Vám páčilo…