Kwazooloo

13,99

Počet hráčov:
2 – 4

Doba hrania:
10 min.

Odporúčaný vek:
od 5 do 99 rokov

Postrehová spoločenská hra Kwazooloo je jazykovo nezávislá a nemá v krabici slovenské pravidlá. Slovenské pravidlá sú priložené.

Na sklade

Katalógové číslo: 40443 Kategórie: , , Značky: , , EAN: 3421271201519

Popis

Kwazooloo

Kwazooloo – je postrehová spoločenská hra, v ktorej potrebujete byť rýchlym. Hádžete kockami a symboly, ktoré padli porovnávate so zvieratami na prsteňoch, ktoré máte navlečené na prstoch. V každom kole určuje akčná kocka, čo budete hľadať – mláďatá, miesto výskytu alebo obľúbené jedlo každého zvieracieho druhu. Najrýchlejší hráč si môže odstrániť jeden prsteň z ruky. Prvý, kto sa zbaví všetkých svojich prsteňov, vyhráva hru.

Cieľ hry:

Cieľom hry je zbaviť sa všetkých svojich prsteňov.

Príprava hry:

Každý hráč obdrží 6 prsteňov rovnakej farby, Na každom prsteni je iné zviera. Hráči si dajú na každú ruku po tri prstene. Rovnako obdržia pomocnú kartu a položia si ju pred seba.

Priebeh hry:

Hráči hodia všetkými 13 kockami naraz. Akčná kocka určuje, čo hráči hľadajú – či mláďa, miesto alebo potravu / cumeľ, vankúš alebo tanier/. Ak padne na kocke napríklad cumeľ, položí hráč prst s prsteňom žaby na žubrienku, prsteň medveďa na medvedíka,… snaží sa zabrať čo najviac kociek so symbolom mláďat. Každý hráč sa snaží čo najrýchlejšie zabrať čo najviac kociek. Na každej kocke môže mať prst len jeden hráč. Prvý, kto na kocku položil prst, túto kocku získava. Symbol zvieraťa a mláďaťa musí spolu súvisieť. Ak sú všetky kocky obsadené alebo nemôže už žiaden hráč žiadnu kocku obsadiť, končí kolo. Hráč, ktorý obsadil prstami najviac kociek, si môže dať dole len jeden ľubovolný prsteň. Prsteň si za 1 kolo dá dole iba jeden hráč. Ak je stav nerozhodný, prsteň si dajú dole všetci hráči s najvyšším počtom obsadených kociek.

Koniec hry:

Hráč, ktorý sa zbavil všetkých prsteňov ako prvý, vyhráva hru.

Obsah hry:

  • 24 prsteňov so zvieratami
  • 12 veľkých kociek so symbolmi mláďat, miesta výskytu a potravy
  • 1 extra veľká akčná karta
  • 4 pomocné karty
  • sáčok na uloženie hracích potrieb
  • pravidlá

Postrehová spoločenská hra Kwazooloo je jazykovo nezávislá a nemá v krabici slovenské pravidlá. Slovenské pravidlá sú priložené.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1 kg

Možno by sa Vám páčilo…