Zľava!

Dog Dice

Original price was: 14,99€.Current price is: 9,99€.

Počet hráčov:
2 – 4

Doba hrania:
10 min.

Odporúčaný vek:
od 5 rokov

Na sklade

Katalógové číslo: 940507 Kategórie: , , , Značky: , , , , EAN: 759751004002

Popis

Dog Dice

Dog Dice – je krásna kocková spoločenská hra so psíkmi na motív hry Binga. Hráči postupne hádžu kockami a hľadajú hodené obrázky na svojich hracích plánoch. Pokiaľ sa niektorý z obrázkov zhoduje, označia ho hráči kosťou. Nie je však jednoduché rýchlo zareagovať, pretože sa obrázky musia ešte “zložiť” z výsledku hodu dvoch kociek. Do hry naviac zasahujú neposlušní psíkovia, ktorí utiekli z búdy a snažia sa hráčom ich úsilie zmariť. Prvý hráč, ktorý označí štyri políčka v rohoch alebo v rade, vyhráva!

Priebeh hry:

Každý hráč si vyberie hraciu dosku. Herné dosky sú 4×4 mriežky obrázkov, ktoré ukazujú, že štyria psi vykonávajú päť akcií. Psy sú pudlík Gigi, teriér McDuff, veľký pes Gizmo a Stretch „hot dog“. Akcie sú miska s jedlom, dieťa, kosť, dom a ťažkosti.

Psie kocky majú na sebe obrázky psov a akčná kocka má päť akcií a „Dog Gone“ na zvyšnej tvári.

Hráči sa striedajú v hádzaní kockami a označujú svoje bingo karty kosťami všade, kde ich bingo karta ukazuje, že sa pes prevrátil vykonaním akcie. Ak je „Dog Gone“, musí hráč, ktorý postupuje, odstrániť miesto toho svoju kosť z karty bingo.

Prvý hráč, ktorý urobí štyri v rade, kolmo alebo diagonálne, alebo vyplní každé zo štyroch rohových štvorcov svojej karty bingo, vyhráva hru.

Kocková spoločenská hra Dog dice obsahuje:

  • 2 kocky (1 kocka so psíkmi a 1 akčná kocka)
  • 4 dosky bingo
  • 48 kostí
  • pravidlá

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1 kg

Možno by sa Vám páčilo…