Motýlia víla

30,90

Rozmer obrazu: 40 x 50 cm

Na sklade

Katalógové číslo: 6091308,43 Kategórie: , Značky: , , EAN: 4000887918432

Popis

Motýlia víla

Maľovanie podľa čísel – Motýlia víla – do krajiny fantázie

Víly sú mystické bytosti zo sveta ság a rozprávok, ktoré majú magickú moc. Či farebné krídla patria motýlikovi, ktorý letí okolo, alebo krásnej motýlej víle, často sa dá zistiť iba vtedy, ak sa pozriete veľmi pozorne.

Farebné krídla víly sú pre ňu odevom aj maskáčom. Stretnutie s týmto tajomným tvorom je údajne opojné a uvedie vás do stavu úplnej blaženosti. Magické trblietky rozžiaria mystickú miestnosť a rozprávková motýlia víla sleduje diváka jasným zvedavým pohľadom.

Formát obrázka a ukážka maľby:

„MAST-CLASS Premium“. Pre zbierku obrazov sú zvlášť vhodné obrazy vo formáte na výšku alebo na šírku 40 x 50 cm, ktoré sú zoskupené vedľa seba alebo pod sebou.

Šablóny na maľovanie majú hmatateľnú a viditeľnú štruktúru plátna. To nielen robí maľbu krajšou, ale aj podčiarkuje namaľovaný charakter obrazu a podporuje požadovaný „efekt olej na plátne“.

Spoločnosť SCHIPPER Arts & Crafts má pre tento formát obrázka vo svojom sortimente zhodné hliníkové rámy. Pozri ponuku rámov tu.

Balenie Motýlia víla obsahuje :

  • akrylové farby na vodnej báze v uzatvárateľných nádobkách s dobrou krycou schopnosťou, ktoré nie je potrebné navzájom miešať alebo kombinovať. Všetky odtiene sú už harmonicky zladené a presne namiešané.
  • Stabilný maliarsky kartón s ľanovou štruktúrou, na ktorom sú vyznačené exaktné tenké obrysy plôch s dobre čitateľnými číslami.
  • Jemný maliarsky štetec.
  • Kontrolný list.
  • Jednoduchý návod na maľovanie.

Maľovanie podľa čísel od Schipper  je skvelá zábava s dokonalým výsledkom! Vymaľovaný obraz má charakter skutočnej maľby.

Výstraha! Nie je vhodné pre deti do 3 rokov kvôli malým častiam. Nebezpečenstvo zadusenia!

Výrobca

Schipper

Možno by sa Vám páčilo…