Exotické kvetinové sny

28,99

Rozmer obrazu: 40 x 50 cm

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 6091308,51 Kategórie: , , Značky: , , EAN: 4000887918517

Popis

Exotické kvetinové sny

Maľovanie podľa čísel – Exotické kvetinové sny

Kvety nielenže prinášajú hmyzu veľkú príťažlivosť, ale tiež nám dodávajú inšpiráciu a majú pozitívny vplyv na myseľ a dušu. Kvitnúce rastliny sú preto obľúbeným a vyhľadávaným motívom v maľbe vo všetkých štýloch.

Motív „Sny o exotických kvetinách“ očaruje naše zmysly rozmanitosťou tvarov a obzvlášť žiarivými farbami. Farebné obohatenie pre každého hobby maliara.

Formát obrázka a ukážka maľby:

„MAST-CLASS Premium“. Pre zbierku obrazov sú zvlášť vhodné obrazy vo formáte na výšku alebo na šírku 40 x 50 cm, ktoré sú zoskupené vedľa seba alebo pod sebou.

Šablóny na maľovanie majú hmatateľnú a viditeľnú štruktúru plátna. To nielen robí maľbu krajšou, ale aj podčiarkuje namaľovaný charakter obrazu a podporuje požadovaný „efekt olej na plátne“.

Spoločnosť SCHIPPER Arts & Crafts má pre tento formát obrázka vo svojom sortimente zhodné hliníkové rámy. Pozri ponuku rámov v sekcii doplnky.

Balenie Exotické kvetinové sny obsahuje :

  • akrylové farby na vodnej báze v uzatvárateľných nádobkách s dobrou krycou schopnosťou, ktoré nie je potrebné navzájom miešať alebo kombinovať. Všetky odtiene sú už harmonicky zladené a presne namiešané.
  • Stabilný maliarsky kartón s ľanovou štruktúrou, na ktorom sú vyznačené exaktné tenké obrysy plôch s dobre čitateľnými číslami.
  • Jemný maliarsky štetec.
  • Kontrolný list.
  • Jednoduchý návod na maľovanie.

Maľovanie podľa čísel od Schipper  je skvelá zábava s dokonalým výsledkom! Vymaľovaný obraz má charakter skutočnej maľby.

Výstraha! Nie je vhodné pre deti do 3 rokov kvôli malým častiam. Nebezpečenstvo zadusenia!

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1 kg

Výrobca

Schipper

Možno by sa Vám páčilo…