Zámok Neuschwanstein

41,99

Rozmer obrazu: 50 x 80 cm (1 obraz 40x50cm, 2 obrazy á 20x50cm)

Na sklade

Katalógové číslo: 6092608,37 Kategória: , Značky: , , EAN: 4000887928370

Popis

Zámok Neuschwanstein

Maľovanie podľa čísel – Zámok Neuschwanstein ( 80 x 50cm )

Zámok Neuschwanstein postavil asi pred 150 rokmi kráľ Ľudovít II. a fascinuje ľudí a priťahuje turistov z celého sveta.

Tento hrad a jeho staviteľ je obklopený množstvom povestí a legiend. Hrad nielen splnil bavorskému kráľovi detský sen, ale zároveň vytvoril miesto, kde sa mohol stiahnuť a žiť tak svoje fantázie a sny. Vzhľad tejto mimoriadnej budovy nestratil nič na svojej sile. Pre mnohých ľudí je stelesnením legendárneho romantického rozprávkového hradu. Preto slúžil ako kulisa pre filmy, bol motívom na poštových známkach a pamätných medailách a slúžil aj ako vzor pre rozprávkový hrad v Disneylande.

Formát obrázka a ukážka maľby:

„Triptych MASTER-CLASS“. Triptych je trojdielny obrázok. Stredný obraz má veľkosť 40 x 50 cm, dva obrazy vľavo a vpravo vždy po 20 x 50 cm. Príklady maľby majú hmatovú a viditeľnú štruktúru plátna. Toto nielen robí maľbu krajšou, ale aj podčiarkuje maľovaný charakter obrázkov a podporuje požadovaný „efekt olej na plátne“.

Poznámka: Spoločnosť SCHIPPER Arts & Crafts má vo svojom sortimente vhodné hliníkové rámy pre tento formát obrazu. Pozri panel s ponukami doplnky.

Balenie Zámok Neuschwanstein obsahuje:

  • akrylové farby na vodnej báze v uzatvárateľných nádobkách s dobrou krycou schopnosťou, ktoré nie je potrebné navzájom miešať alebo kombinovať. Všetky odtiene sú už harmonicky zladené a presne namiešané.
  • 3 stabilné maliarske kartóny s ľanovou štruktúrou, na ktorých sú vyznačené exaktné tenké obrysy plôch s dobre čitateľnými číslami.
  • Jemný maliarsky štetec.
  • Kontrolný list.
  • Jednoduchý návod na maľovanie.

Maľovanie podľa čísel od Schipper  je skvelá zábava s dokonalým výsledkom! Vymaľovaný obraz má charakter skutočnej maľby.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1 kg

Možno by sa Vám páčilo…