Vidiecka idylka (80x50cm)

41,99

Rozmer obrazu: 50 x 80 cm (1 obraz 40x50cm, 2 obrazy á 20x50cm)

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 6092606,64 Kategórie: , Značky: , EAN: 4000887926642

Popis

Vidiecka idylka (80x50cm)

Motív Vidiecka idylka (80x50cm) ukazuje divákovi zdržanlivý a pokojný život na vidieku: harmonické spolužitie v neporušenom svete. Nálada maľby zdôrazňuje ľudské inštitúcie, ako je láska a spokojnosť na prehľadnej scéne, ktorú tiež radi maľujú hobby umelci.

Formát obrázka a ukážka maľby:

„Triptych MASTER-CLASS“. Triptych je trojdielny obrázok. Stredný obraz má veľkosť 40 x 50 cm, dva obrazy vľavo a vpravo vždy po 20 x 50 cm. Príklady maľby majú hmatovú a viditeľnú štruktúru plátna. Toto nielen robí maľbu krajšou, ale aj podčiarkuje maľovaný charakter obrázkov a podporuje požadovaný „efekt olej na plátne“.

Poznámka: Spoločnosť SCHIPPER Arts & Crafts má vo svojom sortimente vhodné hliníkové rámy pre tento formát obrazu. Pozri panel s ponukami tu 

Balenie Vidiecka idylka obsahuje:

  • 42 akrylových farieb na vodnej báze v uzatvárateľných nádobkách s dobrou krycou schopnosťou, ktoré nie je potrebné navzájom miešať alebo kombinovať. Všetky odtiene sú už harmonicky zladené a presne namiešané.
  • 3 stabilné maliarske kartóny s ľanovou štruktúrou, na ktorých sú vyznačené exaktné tenké obrysy plôch s dobre čitateľnými číslami.
  • Jemný maliarsky štetec.
  • Kontrolný list.
  • Jednoduchý návod na maľovanie.

 

Maľovanie podľa čísel od Schipper  je skvelá zábava s dokonalým výsledkom! Vymaľovaný obraz má charakter skutočnej maľby.

Výrobca

Schipper

Možno by sa Vám páčilo…