Pingpongový stôl Cornilleau

389,00

Stolný tenis Cornilleau 100S Crossover grey – outdoor.

Dostupnosť: do 14 dní

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 7068008 Kategórie: , Značky: , ,

Popis

Pingpongový stôl Cornilleau 100S

Pingpongový stôl Cornilleau 100S  Outdoor – je kvalitný stôl na stolný tenis pre vonkajšie použitie pre začiatočníkov i pokročilých hráčov.

Veľké dvojité terénne kolieska, ktoré nemajú brzdy, uľahčia manipuláciu s pingpongovým stolom. Výškovo nastaviteľné nohy umožnia dorovnať drobné nerovnosti v teréne. Patentovaná technológia COMPACT TECHNOLOGY a PUSH’n LOCK zaručuje, že stôl je maximálne bezpečný a stabilný.

Ako už názov napovedá, Cornilleau je francúzska spoločnosť, ktorá si drží extrémne vysokú kvalitu produktov. Aby bolo možné udržať takto vysoký štandard, vyrába svoje stoly na stolný tenis vo vlastnej továrni, ktorá sídli vo Francúzsku. Tu sídli aj technologické centrum spoločnosti – výskum, vývoj, výroba i kontrola kvality sú tak vo veľmi úzkom kontakte. Práve vďaka tomu si tieto produkty získavajú toľko obľuby v celej Európe i USA.

Pingpongový stôl umožňuje sklopenie iba jednej hernej dosky, druhá zostáva pevne fixovaná a môže slúžiť ako “protihráč” pre samostatný tréning.

V prípade klasickej hry sklopíte aj platňu druhú, sieťka sa automaticky napne do optimálnej polohy a stôl je pripravený pre hru. Sieťku na pingpongovom stole možno kolieskom výškovo nastaviť. Samotná hracia doska stola je ošetrená antireflexnou úpravou SOFT MAT, ktorá minimalizuje svetelné odlesky. Stôl je v šedom prevedení, ktoré zaručuje dobrú viditeľnosť loptičky.

Pingpongový stôl Cornilleau 100S:

dĺžka: 274 cm

šírka: 152,5 cm

výška: 76 cm

váha: 47 kg

rozmer po sklopení dosky: 164x74x155 cm

farba: šedá

použitie: vonkajšie

hrúbka hracej dosky: 4 mm

hrúbka rámu: 40 mm

záruky: na hraciu dosku – 10 rokov

na konštrukciu – 2 roky

Ponuku pingpongových stolov nájdete TU

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť 65 kg

Možno by sa Vám páčilo…