Pingpongová raketa Excell Carbon Cornilleau

53,90

Pingpongová raketa Excell Carbon Cornilleau  je najvyšším modelom medzi rekreačnými pingpongovými raketami.

cornilleau

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 7068063 Kategórie: , Značky: ,

Popis

Pingpongová raketa Excell Carbon Cornilleau

Pingpongová raketa Excell Carbon Cornilleau – Excell 3000 Carbon je najvyšším modelom medzi rekreačnými pingpongovými raketami od značky Cornilleau. Kombinácia pät-vrstvového dreva s poťahmi Cornilleau Performa II s hrúbkou 2.0mm je vhodná aj pre náročného rekreačného alebo začínajúceho súťažného hráča. Spomedzi všetkých rekreačných pingpongových rakiet má Cornilleau Excell 3000 Carbon najvyšší spin aj rýchlosť. Táto raketa je schválená ITTF.

Pingpongová raketa Cornilleau Excell 3000 Carbon je schválená Medzinárodnou stolnotenisovou federáciou pre súťažnú hru. S touto raketou je teda možné nastúpiť na ligové majstrovské zápasy.

EXCELL 3000 je veľmi kvalitná raketa na stolný tenis, ktorá vám umožní mať dokonalý pocit z hry. Je vhodná pre aktívnych hráčov a začínajúcich závodné, ak chcete poloprofesionálne, hráča. Bude vás sprevádzať prvými krokmi v dôležitých stretnutí či súťažiach.

Excell 3000 sa stane vašou predĺženou rukou. Jedná sa o vlajkovú indoor pálku spoločnosti Cornilleau, ktorá je osadená tými najnovšími materiálmi a technológiami.

AIRO Soft koncept je technológia ktorá tlmí nárazy loptičky do dosky pálky. Vďaka tomu, že raketa lepšie absorbuje údery, dokážete údery vracať lepšie späť. Dokonalý kontakt s loptičkou pri jeho preberaní je kľúč k dobrému vedeniu úderov, preto je táto pálka toľko obľúbená u skúsených a aktívnych hráčov

OFC – Opti feel concept je ďalšia vychytávkou, ktorá posúva vaše údery bližšie k dokonalosti. Táto patentovaná technológia spevňuje plochu pálky po vertikálnej aj horizontálnej časti. V podstate segmentuje úderovú plochu takým spôsobom, že každý úder loptičky je lepšie cielený, OFC tak umožní vyťažiť maximum z kontroly a presnosti úderu.

Efficient Curve je materiál hornej vrstvy pálky. Je vyrobený z 90% prírodného kaučuku a dosahuje bezkonkurenčné miery priľnavosti. Raketa má tak vysokú životnosť pri zachovaní jej skvelých herných vlastností.

DYNA CELL je jednou z kľúčových technológií, ktoré túto raketu odlišujú od konkurencie. Jedná sa o unikátny materiál spodnej vrstvy pálky, ktorý umocňuje vlastnosti ostatných vyššie spomínaných technológií. “Hubovitý” materiál podporuje tlmenie nárazu loptičky a jeho následné presné odohranie.

Carbon Technology je prítomná predovšetkým v rukoväti rakety. Táto vychytávka sa stará o maximálnu tuhosť v madle, čo opäť napomáha k skvalitneniu úderov a na zvýšenie účinnosti vyššie uvedených vlastností.

cornilleau

Ponuku pingpongových stolov nájdete Tu

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť 1 kg