Počítadlo skóre Parrot RGB

42,90

Elektronické počítadlo pre sisalové terče

Na sklade

Katalógové číslo: 7523 Kategórie: , , Značky: , , EAN: 8719075973721

Popis

Počítadlo skóre Parrot RGB

Počítadlo skóre Parrot RGB je navrhnuté pre jednoduché použitie s intuitívnym touchpadom, ktorý vám umožní rýchlo a bez námahy sledovať skóre až pre 8 hráčov súčasne. Všestranná výsledková tabuľa je kompatibilná so všetkými typmi zostáv šípok, čo vám umožňuje používať ju v akomkoľvek hernom priestore.

Zoznámte sa s dokonalým zážitkom zo šípok s Bull’s Parrot Score Counter, dokonalým počítadlom pre nadšencov šípok všetkých úrovní. Táto elektronická výsledková tabuľka, ktorá obsahuje 40 vstavaných šípkových hier a ohromujúcich 272 variácií, ponúka nekonečnú zábavu a výzvu pre začiatočníkov aj profesionálov.

Táto výsledková tabuľka, vyrobená s jasným a jasným RGB LCD displejom, ponúka štýl aj funkčnosť. Hodnotiacu tabuľu môžete buď položiť na rovný povrch alebo ju jednoducho pripevniť na stenu pomocou priloženého príslušenstva. Funguje na 3 AA batérie, čo z neho robí pohodlné a prenosné riešenie pre všetky vaše potreby v šípkach.

Poskytnutý manuál zaisťuje, že nastavenie a používanie vášho Bull’s Parrot Score Counter je hračkou. Či už ste amatér, ktorý so šípkami len začína, alebo skúsený profesionál, ktorý chce zdokonaliť svoje zručnosti, táto tabuľka je nenahraditeľnou súčasťou vášho vybavenia na šípky.

S počítadlom skóre k sisalovým terčom premeňte svoje šípkové noci na vzrušujúci a náročný zážitok!

Výrobca: Bull´s Holandsko

Výrobca

Bull’s

Možno by sa Vám páčilo…