Příběhy pirátů

45,99

Počet hráčov: 2 – 4
Doba hrania: 30 min.
Odporúčaný vek: od 10 rokov

Na sklade

Katalógové číslo: 5166 Kategórie: , Značka: EAN: 8595558303229

Popis

Příběhy pirátů

Příběhy pirátů – Nasaďte si kapitánsku čiapku a vydajte sa na dobrodružnú plavbu akčnou kooperatívnou hrou Príbehy pirátov. V reálnom čase budete unikať pred nebezpečenstvami a odkrývať jednotlivé kapitoly príbehu. Plavbou vás bude sprevádzať mobilná aplikácia.

So svojou bandou ste opäť niečo vyviedli. Je najvyšší čas odraziť od brehu a dať sa na útek. Prenasledovatelia sú vám v pätách a delovými guľami rozhodne nešetria. Však vy sa im ani nečudujete. Keby ste tak aspoň vedeli, čo vás ešte čaká …

Chcelo by sa povedať, že máte osud vo svojich rukách, lenže ono to skôr koľkokrát vyzerá, že je v rukách obálky. Do hry totiž zasiahne desať obálok, desať kapitol príbehu. Jednotlivé dieliky príbehu odkrývate postupne. S každou kapitolou príbehu sa dobrodružstvo trochu komplikuje.

Spolu s ostatnými pirátmi sa podieľate na riadenie lode. Loďou môžete rôzne manévrovať, zrýchľovať ju či spomaľovať, môžete nabíjať delá aj strieľať po prenasledovateľoch. Druh akcie je vám pridelený podľa toho, na akom mieste lodi sa nachádzate. Váš pirát tu nie je zastúpený figúrkou, ale presýpacími hodinami. Vždy totiž musíte počkať 30 sekúnd, než môžete príslušnú akciu vykonať – aj na skutočnej palube pirátovi chvíľku trvá, než sa presunie na miesto a riadne pripraví.

Hra je sprevádzaná mobilnou aplikáciou. Ocitáte sa v permanentnom časovom tlaku, ktorý vás núti riešiť vzniknuté situácie rýchlo a predovšetkým efektívne. Dobrá komunikácia a rozdelenie úloh sú základom. Priestor pre chyby tu príliš nie je. Cez to všetko, hra ale nie je zložitá a je určite vhodná aj pre rodinné hranie.

Hra obsahuje:

loď
6 segmentov herného plánu
– 4 presýpacie hodiny
– 3 uzávery
4 delové gule
1 hraciu kocku
14 žetónov poškodenia
10 obálok
5 srdiečok
2 brožúry pravidiel

Ďalšie informácie

Hmotnosť 2 kg