Pandemic: Epicentrum – Evropa

18,95

Počet hráčov: 2 – 4
Doba hrania: 30 min
Odporúčaný vek: od 8 rokov
Jazyk hry: CZ
Jazyk pravidiel: SK, CZ

Na sklade

Katalógové číslo: 6354 Kategórie: , Značky: , , EAN: 8595680301780

Popis

Pandemic: Epicentrum – Evropa

Pandemic: Epicentrum – Evropa je kooperatívna hra – všetci hráči sú v rovnakom tíme a vyhrajú či prehrajú spoločne. Každý hráč vo vašom tíme ovláda postavu so špeciálnymi schopnosťami, ktoré vám pomôžu uspieť.

Všetci hráči majú svoje karty vyložené pred sebou, takže hráči si navzájom vidia do kariet. Hráči môžu medzi sebou diskutovať a navzájom si radiť. Každý môže povedať svoj návrh či nápad, ale konečné rozhodnutie je na hráčovi, ktorý je práve na ťahu.

V hre sú 3 choroby, ktoré ohrozujú Európu. Každá má svoju farbu a na hracom pláne sú predstavované kockami. Každému mestu na hracom pláne karta odpovedá nákazy. Keď otočíte kartu nákazy, položte na príslušné mesto kocku zodpovedajúce farby, ktorá predstavuje šírenie choroby. Kostičky chorôb treba bezodkladne odstrániť. Keď sa choroby vymknú kontrole, hru prehráte.

Pri hre sa používajú karty pre hráčov – karty miest a karty udalostí. V priebehu hry budete odhadzovať karty miest, aby ste vykonali určitú akciu, a vykladať karty udalostí, ktoré majú jedinečné efekty.

V hre Pandemic: Epicentrum – Európa sa stanete členmi špeciálneho tímu, ktorý bojuje proti chorobám. Použite svoje jedinečné schopnosti, spolupracujte, zastavte šírenie chorôb naprieč Európou a pri tom pracujte na vývoji liekov. So svojím tímom hrajte proti hre a pokúste sa predísť vzniku ohnísk. Vyhráte alebo prehráte spoločne!

Európe hrozia choroby a iba vy ich môžete zastaviť!

Balenie Pandemic: Epicentrum – Evropa obsahuje:

  • 1 hrací plán
  • 70+ kariet
  • 50+ kociek a žetónov
  • pravidlá v SK a CZ

Výrobca

ADC Blackfire

Možno by sa Vám páčilo…