Oltréé CZ

54,90

Počet hráčov: 2 – 4
Doba hrania: 60 min
Odporúčaný vek: od 10 rokov
Jazyk hry: CZ
Jazyk pravidiel: CZ

Na sklade

Katalógové číslo: 6805 Kategórie: , Značky: , , EAN: 8595680302510

Popis

Oltréé CZ

Rozširujte svoju pevnosť o budovy vylepšujúce vaše schopnosti v kooperatívnej príbehovej hre Oltréé CZ a stavajte obranné veže.

V dobrodružnej hre:

– Rozširujte svoju pevnosť o budovy vylepšujúce vaše schopnosti a stavajte obranné veže.

– Mnohé situácie vás postavia pred rôzne vojenské či cestovateľské skúšky. Tieto skúšky sa vyhodnocujú kockami povolania.

– Vyrážajte do okolia a podstupujte stretnutia, ktoré vám do cesty zoslal sám osud. Pokiaľ nebudete dostatočne rýchli, utrpia vašu slávu.

– Požiadajte dedinčanov o pomoc a suroviny. Budú sa hodiť.

Kráľovská ríša je v troskách a nastávajú temné časy. Jedna z kráľovských tradícií však pretrváva. Strážcovia z pevností a hradov stále neúnavne vyrážajú plniť svoje úlohy. Bdejú nad obyvateľmi bývalého kráľovstva, prečesávajú divočinu, zjednocujú komunity, bojujú s príšerami a hľadajú kráľovské poklady, pretože nádej umiera posledná. Teraz prichádza váš čas. Pripojte sa k radom týchto statočných Strážcov. Oltree!

V tejto kooperatívnej hre sa z hráčov stávajú statoční Strážcovia, ktorí pomáhajú ľuďom v satrapii (administratívna jednotka ríše), pretože je to ich poslanie. Predovšetkým musia obnoviť pevnosť, aby zaistili pokoj a mier jej obyvateľom.

Princíp hry:

Strážcovia na začiatku hry dostanú úlohu, ktorá sa skladá z niekoľkých cieľov. Ich splnenie ich výrazne posunie k víťazstvu v hre.

Túto úlohu by bolo pomerne ľahké splniť, keby do toho Strážcom nezasahovali ďalšie udalosti. Príbeh riadený tzv. Kronikou postaví Strážcov pred mnoho situácií, s ktorými sa budú musieť vysporiadať.

Cestou k víťazstvu budú Strážcovia čeliť stretnutiam, počas ktorých budú môcť budovať svoju slávu (alebo tiež nie). Budú tiež musieť pomáhať obyvateľom Satrapie dostať sa z rozličných problémov a budú čeliť mnohým nečakaným udalostiam.

Pokiaľ im na to pri budovaní slávy a opevňovaní pevnosti zostanú sily, dostanú sa až do poslednej kapitoly Kroniky a uzavrú príbeh. Či bude mať šťastný koniec dosť závisí od úspešného splnenia úlohy a stavu ich schopností.

Balenie obsahuje:

  • 2 hracie plány
  • 16 dielov budov
  • 230 kariet
  • 8 kariet Strážcov
  • 30 drevených surovín
  • 8 drevených figúrok Strážcov
  • 7 kociek
  • 74 žetónov a ukazovateľov
  • pravidlá v CZ

Výrobca

ADC Blackfire

Možno by sa Vám páčilo…