Fantastická zvířata a kde je najít

39,90

Počet hráčov: 1 – 6
Doba hrania: 15 – 30 min
Odporúčaný vek: od 7 rokov
Jazyk hry: nezávislý
Jazyk pravidiel: CZ

Na sklade

Katalógové číslo: 6929 Kategórie: , Značky: , , EAN: 8595680302572

Popis

Fantastická zvířata a kde je najít

Fantastická zvířata a kde je najít – rodinná spoločenská hra, kde si zahráte za jedného z hrdinov kúzelníckej ságy: Mloka Scamandera, Porpetinu alebo Queenie Golsteinovej, Jacoba Kowalskiho, Percivala Gravesa alebo Seraphinu Picqueryovú.

Fantastické zvieratá sa rozprchli po New Yorku! Podarí sa vám ich pochytať?

Nájdite fantastické zvieratá a bojujte s protivníkmi, ktorí sa snažia prezradiť existenciu kúzelníckeho sveta muklom. Pomocou zosielania kúziel a zbierania kúzelných predmetov sa snažte chytiť čo najviac tvorov, ktorí sa v meste skrývajú. Dávajte si ale pozor na udalosti, ktoré môžu vašu úlohu ohroziť, a na Druhých Salemistov, ktorí urobia čokoľvek, aby vám zhatili plány.

V hre nájdete 3 spôsoby hrania závisiace na veku hráčov:

Chytač začiatočník:

Od 4 rokov. Vydajte sa na prechádzku po New Yorku a po ceste chytajte fantastické zvieratá. Kto ako prvý pochytá 3 zvieratá, vyhráva.

Študent magizoológie:

Od 7 rokov. Zbierajte magické predmety, ktoré vám pomôžu pri chytaní fantastických zvierat. Zosielajte kúzla a snažte sa pochytať čo najviac zvierat, než ich chytí niekto iný.

Profesionálny magizoológ (kooperatívna hra):

Od 12 rokov. Hrajte ako tím. Budete musieť čeliť Druhým Salemistom, ktorí urobia čokoľvek, aby vám v polapení zvierat zabránili a prezradili existenciu kúzelníckeho sveta muklom. Musíte spojiť sily a zdroje, aby ste hrozbu zažehnali a vysporiadali sa s vzniknutými udalosťami.

Rodinná spoločenská hra Fantastická zvířata a kde je najít obsahuje:

  • 1 hrací plán
  • 6 figúrok
  • 6 kariet s postavami
  • 110 kariet
  • 92 žetónov

Výrobca

ADC Blackfire

Možno by sa Vám páčilo…