Borderlands: Mr. Torgue a jeho Aréna drsňáctví

116,90

Počet hráčov: 1 – 4
Doba hrania: 60-90 min
Odporúčaný vek: od 14 rokov
Jazyk hry: CZ
Jazyk pravidiel: CZ

Na sklade

Katalógové číslo: 7697 Kategórie: , Značky: , , EAN: 3558380107781

Popis

Borderlands: Mr. Torgue a jeho Aréna drsňáctví

Borderlands: Mr. Torgue a jeho Aréna drsňáctví je kooperatívna dosková hra pre viac hráčov s licenciou populárnej počítačovej strieľačky, v ktorej sa spolu s kamarátmi postavíte horde banditov, príšer a záporákov riadených hrou. Ste lovci odmien, ktorí sa ocitli v aréne Mr. Torgua, násilníckej gladiátorskej diere, kde na vás Torgue bude posielať psychouše, skagy a všetko, čo si zaumieni, pre pobavenie obecenstva (a pre prachy od sponzorov).

Ako hrať:

Hru je možné hrať v slede jednotlivých nadväzujúcich scenárov tvoriacich ucelenú kampaň. Po každom scenári budete môcť navštíviť predajné automaty, vylepšiť si svoju postavu a vkročiť do ďalšieho scenára ešte drsnejšie. Počas posledného scenára stanete tvárou v tvár ohavnému bossovi, ktorého si Torgue šetril na úplný záver. Prežite a víťazstvo je vaše.

Hra sa hrá v herných kolách. Každé kolo pozostáva z ťahu lovcov nasledovaným ťahom nepriateľov. Lovci sú na ťahu vždy ako prvé. Počas hry budete postupne aktivovať jednu postavu za druhú a vykonávať s nimi akcie.

Borderlands: Mr. Torgue a jeho Aréna drsňáctví  

je scenárová hra, v ktorej každá hra predstavuje jeden scenár. Pravidlá scenára nájdete v samostatnom zošite kampane. Scenár popisuje, akí nepriatelia budú nasadení do hry či ako zvíťaziť, a taktiež môže obsahovať nové špeciálne pravidlá.

V poslednom scenári kampane sa lovci stretnú s hlavným bossom. Bossovia majú rovnaké štatistiky ako ostatní nepriatelia. Keď lovci zneškodnia bossa, vyhrávajú celú kampaň! Ale pozor, scenár s bossom je naozaj ťažký.

Balenie obsahuje:

  • figúrok lovcov odmien a ich parťákov: Moza, Železný medveď, Mordechaj, Krvoletka, Amara, Salvador
  • 39 nepriateľov: Ultrapsychouš, 2x Drsniacky psychouš, 2x Goliáš, 2x Besniaci Goliáš, 4x Fušer s kvérom, 4x Samovražedný psychouš, 4x Dospelácky skag, 8x Drancér, 12x
  • Kampaňový zošit – Ultrapsychouš
  • Viac ako 80 dielikov arény
  • Hromada žetónov
  • Vrece na korisť
  • Podstavce predstavujúce iné druhy nepriateľov
  • Vyše 400 kariet vrátane lovcov odmien, kariet zručností, nepriateľov, obľúbencov, hlásení, udalostí, hračičiek Dr. Zet, sklad munície, Torgue a zbrane
  • 10 kociek
  • Pravidlá v CZ

Výrobca

ADC Blackfire

Možno by sa Vám páčilo…