Rush World of Tanks

18,49

Počet hráčov: 2 – 5
Doba hrania: 30 min.
Odporúčaný vek: od 10 rokov

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 3412 Kategórie: , , Značka: EAN: 8595558301638

Popis

Rush World of Tanks

Rush World of Tanks – je kartová verzia hry vytvorená podľa známej online hry. Hráči v nej ako velitelia tankovej roty vedú tanky do boja, bránia základne, naberajú posily a predovšetkým sa snažia získať čo najviac medailí. Kľúčom k úspechu je dobre zostavená rota.

Hra je založená na budovaní balíčku kariet, ktorý predstavuje rotu. Základ roty tvorí tylové karty v podobe ženistov, opravárov a dobrovoľníka, zvyšok roty potom už predstavujú vozidlá, ktoré musí hráč nakupovať. Jeho úlohou je nakladať so svojím balíčkom kariet tak, aby to viedlo k zisku čo najväčšieho počtu medailí.

Medaile možno získať tromi spôsobmi: zničením nepriateľského vozidla, zničením nepriateľskej základne a získaním karty úspechu. Karta úspechu nesie vôbec najviac hneď päť medailí. Kariet úspechov je v hre obsiahnuté 12 druhov, avšak pre hru je ich použitý len obmedzený počet, takže v každej hre sú stanovené ciele unikátne.

Samotná hra prebieha tak, že hráč má na ruke tri karty, ktoré si berie zo svojej garáže. Po tom, čo karty zahrá, karty putujú do skladu, kde ležia až do momentu, kedy sú karty v garáži úplne vyčerpané. V tom okamihu dochádza k zamiešaniu balíčku skladu. Zamiešaný balíček sa razom stáva garáž, z ktorej hráč čerpá pre ďalšiu hru. Hráč tak v podstate neustále pretáča rovnaký balíček kariet, ktorý však obohacuje o vozidlá, ktoré nakúpil. Ide o herný systém, na ktorom je založený obľúbený Dominion.

Vozidiel je v hre celkom 100. Sú rozdelené podľa národností (ZSSR, USA, Francúzsko a Nemecko). Hráči môžu jednotlivé karty využívať trojakým spôsobom. Môžu buď využiť nákupné hodnoty kariet k nákupu ďalších vozidiel, alebo využiť pestrú škálu vlastností jednotlivých kariet a prípadne ich použiť na ochranu vlastnej základne, alebo kartu jednoducho použiť na útok proti súperovým vozidlám či základniam.

Ochrana základní je pomerne zásadná, pretože každý hráč na starosti tri základne. Pokiaľ dôjde k tomu, že sú mu všetky zničené, hra končí.

Obsah hry:
  • 100 kariet vozidiel
  • 1 karta začínajuceho hráča
  • 1 karta vrakoviska
  • 15 kariet základní
  • 5 obojstranných prehľadových kariet
  • 48 kariet medailí
  • 30 tylových kariet
  • 12 kariet úspechu
  • pravidlá hry

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,3 kg

Výrobca

Mindok

Možno by sa Vám páčilo…