Únikovka Prekliatie sfingy

10,90

Počet hráčov: 1 – 6
Doba hrania: 60 min
Odporúčaný vek: od 12 rokov
Jazyk hry: SK
Jazyk pravidiel: SK

Na sklade

Katalógové číslo: 6570 Kategórie: , Značky: , , EAN: 8590228053060

Popis

Únikovka Prekliatie sfingy

Únikovka Prekliatie sfingy – kartová hra Únikovka je plná rébusov, ktoré musíte vyriešiť ak chcete uspieť. A uspejete alebo zlyháte všetci – je to totiž kooperatívna hra, teda hrajú všetci hráči spolu a nie proti sebe.

Kartová variácia na populárne únikové hry, pri ktorých sa skupina priateľov alebo kolegov (možno hrať aj v jednom hráčovi) nechá zamknúť do miestnosti plnej rébusov a snaží sa z nej v časovom limite uniknúť preč.

Vydali ste sa na svoj vysnívaný výlet do Egypta za jeho starovekými pamiatkami. Prehliadka jednej z pyramíd nabrala trochu iný smer, než ste čakali. Nešťastnou náhodou ste zostali uväznení v tajnej miestnosti vo vnútri pyramídy! Ako sa teraz dostať von? Dokážete vyriešiť hieroglyfické hádanky a zlomiť prekliatie sfingy skôr, než vás dostane múmia?

Hráči spoločne prechádzajú balíčkom kariet, čím sa im odhaľujú nové pravidlá a nové rébusy. Niektoré karty predstavujú hlavolamy, iné nápovedy a ďalšie predmety, ktoré sa budú neskôr hodiť.

Zvládnete vyriešiť unikátne rébusy a uniknúť z miestnosti včas?

Upozornenie: Hry Únikovky môžete hrať plnohodnotne iba raz (pri opakovanom hraní už budete poznať riešenie rébusov). Darujte ju po odohraní priateľom a porovnajte si svoje výsledky.

Hra obsahuje:

  • 60 veľkých kariet

Výrobca

Albi

Možno by sa Vám páčilo…