Pán Prstenů: Karetní hra – Dvě věže

65,90

Počet hráčov: 1 – 4
Doba hrania: 30 min/hráča
Odporúčaný vek: od 14 rokov
Jazyk hry: CZ
Jazyk pravidiel: CZ

Na sklade

Katalógové číslo: 7343 Kategórie: , , Značky: , , EAN: 841333123932

Popis

Pán Prstenů: Karetní hra – Dvě věže

Rozšírenie Pán Prstenů: Karetní hra – Dvě věže obsahuje všetky karty pôvodne obsiahnuté v rozšíreniach Sarumanova zrada a Zeme tieňa (nikdy nevyšli v slovenskom jazyku), ktoré teraz nájdete v jednej krabici.

Sága kartovej hry Pán prsteňov pokračuje!

Sarumanovej preradnosti, zatiaľ čo Frodo sa blíži k nebezpečnej krajine Mordor na svojej legendárnej výprave k Hore osudu!
V tomto rozšírení ságy Pán prsteňov: Dve veže nájdete šesť scenárov, vďaka ktorým môžete prežiť dobrodružstvo z románovej predlohy Dve veže, druhého dielu ságy Pána prsteňov od J. R. R. Tolkiena. Toto rozšírenie navyše obsahuje viac ako 60 herných kariet a kariet hrdinov, ktoré možno použiť na zostavenie alebo vylepšenie herných kartových balíčkov Pána prsteňov: kartové hry.

HRAJTE PODĽA KNIŽNEJ PREDLOHY
Zúčastnite sa kľúčových udalostí Dvoch veží, ako je bitka o Helmov žľab, prepadnutie Haradských mužov v Ithiliene a stretnutie so smrtiacou Odulou.

DOBRODRUŽSTVO POKRAČUJE
Nadviažte na dobrodružstvo, ktorým ste skončili v rozšírení ságy Spoločenstvo prsteňa v režime kampane a pokračujte v ceste ságou Pána prsteňov!

ZOSTAVTE SI NOVÉ HERNÉ BALÍČKY
Objavte nové stratégie a kombinácie zostavením alebo vylepšením svojich balíčkov s viac ako 60 hernými kartami a kartami hrdinov!

Balenie obsahuje:

  • 6 kariet hrdinov
  • 63 herných kariet
  • 17 kariet úloh
  • 218 kariet stretnutia
  • 6 kariet kampaní
  • 20 kariet výhod a strastí
  • 1 kniha pravidiel v CZ

Výrobca

ADC Blackfire

Možno by sa Vám páčilo…