Bloodborne CZ

34,90

Počet hráčov: 3 – 5
Doba hrania: 30 – 60 min.
Odporúčaný vek: od 14 rokov

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 5408 Kategória: , , Značky: , , EAN: 8594054917794

Popis

Bloodborne CZ

Kartová hra Bloodborne CZ – Pred dávnymi časmi urobili v prekliatom meste Yharnam desivý objav: krvná terapie môže ukončiť každé utrpenie. Ale táto liečivá sila so sebou priniesla desivú nákazu, ktorá premenila obyvateľov mesta na príšery. V priebehu Noci lovu musíš prísť do mesta a s použitím sily Kalichu vstúpiš spolu s ostatnými lovcami do jeho katakomb, kde budete spoločne čeliť strašným bossom. Na konci však unikne iba ten, kto nazbiera najviac krvi…

V tejto hre vstupujú lovci spolu do katakomb Kalichu. Spolupracujú ako tím, bojujú s príšerami a zbierajú ich ozveny krvi. Nemôžeš však veriť svojim spojencom, lebo na konci hry unikne nočným morám katakomb Kalichu iba jeden lovec a ten vyhrá hru. Musíš sledovať každý náznak zrady u svojich súperov a byť pripravený zareagovať v ten správny moment.

Každé kolo sa ponoríš hlbšie do katakomb a odhalíš nové monštrum, s ktorým musíš bojovať. Všetci hráči si naraz ale tajne zvolia akčnú kartu – použitím mocných zbraní, predmetov alebo špeciálnych akcií sa snažia poraziť svojich nepriateľov. Ak poraníš nepriateľa, získaš trocha jeho krvi, ktorá je tvojim kľúčom k víťazstvu.

Behom hry môžeš získať silné karty vylepšenia. Tieto karty zlepšia tvoje schopnosti v boji alebo zmaria tvojim súperom plány.

Ale buď opatrný! Ak tvoj lovec zomrie pri útoku monštra, stratíš všetky nazbierané ozveny krvi. Musíš takticky zvoliť, ktorým súbojom sa vyhnúť tým, že unikneš do Lovcovho sna, kde môžeš svoje ozveny krvi uložiť a ochrániť ich do konca hry. Ak to urobíš, prídeš tak o korisť z vynechaného súboja.

Nakoniec narazíš v boji na finálneho bossa. Tento mocný a nebezpečný nepriateľ musí byť porazený. Len tak sa hra skončí.. a jeden lovec zvíťazí!

Balenie

87 kariet

5 tabuliek lovcov

5 ukazovateľov zdravia

75 plastových žetónov ozveny krvi

16 kartónových žetónov

3 kocky monštier

Možno by sa Vám páčilo…