Cyberpunk 2077: Gangy Night City

107,90

Počet hráčov: 1 – 4
Doba hrania: 90 – 120 min
Odporúčaný vek: od 14 rokov
Jazyk hry: CZ
Jazyk pravidiel: CZ

Na sklade

Katalógové číslo: 7746 Kategórie: , Značky: , ,

Popis

Cyberpunk 2077: Gangy Night City

Cyberpunk 2077: Gangy Night City je dosková hra na motívy svetoznámej PC hry.

Kompetitívna hra, v ktorej sa 1-4 hráči ujímajú velenia nad neľútostnými gangmi usilujúcimi sa o nadvládu v podsvetí neslávne presláveného Night City.
Súperte s ostatnými gangmi, a to ako fyzicky, tak na Sieti. Získajte svojej partii tvrďákov prevahu v zločineckom podsvetí a vládnite uliciam. Do histórie sa zapíšu len tí najodvážnejší a vaša reputácia vám vydláždi cestu na vrchol.

„IDEME NA TO, KUMBA? NIGHT CITY UŽ NIKDY NEBUDE ROVNAKÝ!“

Cyberpunk 2077: Gangy Night City odovzdáva jednému až štyrom hráčom opraty velenia nad neľútostnými gangmi, ktoré sa usilujú o nadvládu v podsvetí Night City. Jo, ten nablejskaný pekelný diery. Súperte s ostatnými gangmi, a to ako fyzicky, tak na Sieti. Získajte so svojou partiou tvrďákov prevahu v zločineckom podsvetí a vládnite uliciam. Ale nemyslite si, že jedinou prekážkou na vašej ceste na vrchol budú ostatné gangy. Korporáty, polícia aj NetWatch čakajú na príležitosť vás zase pekne uzemniť, pokiaľ sa im vaše bojovky znepáčia. Dobrý vodca si nikdy nenechá ujsť skvelú príležitosť ani sľubného okrajára. Do histórie sa zapíšu len tí najodvážnejší!

AKCIA
Hrá na ťahy. Hráči sa na ťahu striedajú v smere hodinových ručičiek tak dlho, pokiaľ nie je spustená podmienka konca hry.
Akcie sú jadrom hry. Počas ťahu môžu hráči vykonať 1 alebo 2 akcie. Vyberať môžu zo 6 akcií, ktoré zastupujú akčné disky. Každá z nich má iné efekty.

PRÍBEHY
Príbehy v hre sa vyvíjajú podľa toho, ako sa hráči rozhodujú. Postupné rozvíjanie príbehu do hry vnáša rôzne výzvy a z každého hrania sa tak stáva jedinečný zážitok.

Balenie obsahuje:

  • 46 plastových figúrok
  • 1 obojstranný herný plán
  • 4 dosky gangov
  • 131 kariet
  • 12 plastových podstavcov
  • 2 kocky
  • 164 žetónov
  • 1 pravidlá v CZ

Výrobca

ADC Blackfire

Možno by sa Vám páčilo…