Moje zlato

9,99

Počet hráčov:
2 – 4

Doba hrania:
10 min.

Odporúčaný vek:
od 5 rokov

Na sklade

Katalógové číslo: 5496 Kategórie: , Značky: , , EAN: 8594054919989

Popis

Moje zlato

Moje zlato – V detskej kocky hre sa deti stanú zvieracími kapitánov, ktorí sa snažia dostať na palubu svojich lodí potopené poklady. V truhlici na nich čaká zlato a diamanty, ale aj zapáchajúce rybie kosti

Hrá sa za pomoci štyroch špeciálnych kociek so symbolmi kľúča zlata, diamantu a skrížených mečov. Tými hráč, ktorý je na rade, hodí a postupne ich prikladá na kartičky s truhlou.

V spoločnej zásobe sú vyložené vždy tri truhly. Tie je potrebné najprv odomknúť položiť na ne zodpovedajúci počet kociek s kľúčmi a potom z nich vyzdvihnúť poklad.

Poklad hráč opäť vyzdvihne pomocou priloženia kociek so zodpovedajúcimi symbolmi. Niekedy hráč šťastie a narazí na naozaj cennú truhlicu. Inokedy také šťastie nemá a na svoju loď premiestňuje len smradľavé rybie kosti.

Zakaždým keď hráč hodí, má možnosť raz prehodiť ľubovoľným počtom kociek. Kocky so skríženými mečmi navyše slúžia ako žolíky. Drobný priestor pre stratégiu taký, aby ho ovládli predškolské deti je tak aj v tejto hre. Trúfame si však tvrdiť, že hru s prehľadom zvládnu aj o niečo mladšie ako päťročné deti.

Hra obsahuje :
  • 4 špeciálne kocky
  • 18 truhiel s pokladmi
  • 4 kartónové lode

Možno by sa Vám páčilo…