Mechanické laboratórium

29,99

Počet hráčov: 1
Odporúčaný vek: od 8 rokov

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 4210 Kategórie: , , Značka: EAN: 8590228027283

Popis

Mechanické laboratórium

Mechanické laboratórium – Jedná sa o komplexnú skladačku z viac ako 250 samostatných dielov, ktoré deťom umožnia pochopiť základy mechaniky. Zabudnite na klasické a primitívne skladačky, ktoré dieťa prestanú baviť už pri druhom hraní. Mechanické laboratórium obsahuje ozubené kolesá, trámy, remenice, elektromotor, kolesá a množstvo iných dielov z oblasti techniky a mechaniky. Vďaka týmto súčiastkam stavebnica nie je len hračka, ale zostrojené mechanizmy skutočne fungujú.

Všetky súčasti stavebnice sú vyrábané a tvarované s precíznosťou, takže do seba bez problémov zapadajú. Rovnako ľahko prebieha aj prípadná demontáž modelov. Diely sú vytvorené z kvalitných materiálov – nosné časti sú z pevného a masívneho plastu a pružné časti z kvalitnej gumy.

V Mechanickom laboratóriu pomocou priloženého návodu dokážu deti vytvoriť až 50 zaujímavých a funkčných modelov, ktoré predvedú čaro mechaniky v praxi. Vďaka načrtnutým modelom sa mladí konštruktéri zoznámia s fungovaním jednoduchej páky, pevnej a voľnej kladky a ozubených kolies – napríklad na princípe hrebeňového riadenia alebo mechanickej prevodovky.

Súprava obsahuje: obojstranné tyčky, jednostranné tyčky, tyčky so spojkami, spojky, krúžky, hriadeliky, pravouhlý diel prevodovky, ozubené kolesá, cievku, remenicu, hák, karosériu auta, lanko, elektromotor, zásobník na batérie, kľuky, volant, kolesá, veľké pneumatiky, gumičky, malé pneumatiky, ozubený hriadeľ a návod v slovenčine.

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť 6 kg