Výlet do Berlína

30,90

Rozmer obrazu: 40 x 50 cm

Na sklade

Katalógové číslo: 6091308,52 Kategórie: , Značky: , , EAN: 4000887918524

Popis

Výlet do Berlína

Maľovanie podľa čísel Schipper – Výlet do Berlína

Berlín vždy stojí za výlet. Rôzne tváre a podoby nemeckého hlavného mesta fascinujú malých aj veľkých. Umelec Miguel Freitas vytvoril dôstojný pomník tomuto mestu s pestrofarebným množstvom pamiatok. Pulzujúci život v tejto metropole možno zažiť aj vizuálne prostredníctvom jej zvláštneho, expresívneho a malebného zobrazenia. Motív je jedinečnou poctou Berlínu a špeciálnym zvýraznením pre hobby maľovanie.

Formát obrázka a ukážka maľby:

„MAST-CLASS Premium“. Pre zbierku obrazov sú zvlášť vhodné obrazy vo formáte na výšku alebo na šírku 40 x 50 cm, ktoré sú zoskupené vedľa seba alebo pod sebou.

Šablóny na maľovanie majú hmatateľnú a viditeľnú štruktúru plátna. To nielen robí maľbu krajšou, ale aj podčiarkuje namaľovaný charakter obrazu a podporuje požadovaný „efekt olej na plátne“.

Spoločnosť SCHIPPER Arts & Crafts má pre tento formát obrázka vo svojom sortimente zhodné hliníkové rámy. Pozri ponuku rámov tu.

Balenie “Výlet do Berlína” obsahuje:

  • Akrylové farby na vodnej báze v uzatvárateľných nádobkách s dobrou krycou schopnosťou, ktoré nie je potrebné navzájom miešať alebo kombinovať. Všetky odtiene sú už harmonicky zladené a presne namiešané.
  • Stabilný maliarsky kartón s ľanovou štruktúrou, na ktorom sú vyznačené exaktné tenké obrysy plôch s dobre čitateľnými číslami.
  • Jemný maliarsky štetec.
  • Kontrolný list.
  • Jednoduchý návod na maľovanie.

Maľovanie podľa čísel od Schipper  je skvelá zábava s dokonalým výsledkom! Vymaľovaný obraz má charakter skutočnej maľby.

Výstraha! Nie je vhodné pre deti do 3 rokov kvôli malým častiam. Nebezpečenstvo zadusenia!

Možno by sa Vám páčilo…