Škriatok (40x50cm)

30,90

Rozmer obrazu: 40 x 50 cm

Na sklade

Katalógové číslo: 6091308,46 Kategórie: , Značky: , EAN: 4000887918463

Popis

Škriatok (40x50cm)

Škriatok (40x50cm) – Do krajiny fantázie s maľovaním podľa čísel.

Škriatkovia sú mystické bytosti s magickými silami zo sveta legiend a rozprávok. Sú to pravdepodobne najznámejšie stvorenia, ktoré patria k malým ľuďom. Veľmi radi podvádzajú tých veľkých – takto nás volajú muži – a hrajú na nás triky. Spolu so svojím zvieracím priateľom, žabou, tento už zjavne plánoval svoj útek z fľaše, aby rozšíril svoje huby po celej miestnosti. Okrem blízkosti trpaslíkov k prírode nám motív ukazuje aj zdanlivý prechod od sveta fantázie k realite.

Farebné prevedenie zdôrazňuje kúzlo situácie a odnáša hobby maliara do fascinujúceho sveta bájnych tvorov.

Formát obrázka a ukážka maľby:

„MAST-CLASS Premium“. Pre zbierku obrazov sú zvlášť vhodné obrazy vo formáte na výšku alebo na šírku 40 x 50 cm, ktoré sú zoskupené vedľa seba alebo pod sebou.

Šablóny na maľovanie majú hmatateľnú a viditeľnú štruktúru plátna. To nielen robí maľbu krajšou, ale aj podčiarkuje namaľovaný charakter obrazu a podporuje požadovaný „efekt olej na plátne“.

Spoločnosť SCHIPPER Arts & Crafts má pre tento formát obrázka vo svojom sortimente zhodné hliníkové rámy. Pozri ponuku rámov tu.

Balenie Škriatok obsahuje :

  • akrylové farby na vodnej báze v uzatvárateľných nádobkách s dobrou krycou schopnosťou, ktoré nie je potrebné navzájom miešať alebo kombinovať. Všetky odtiene sú už harmonicky zladené a presne namiešané.
  • Stabilný maliarsky kartón s ľanovou štruktúrou, na ktorom sú vyznačené exaktné tenké obrysy plôch s dobre čitateľnými číslami.
  • Jemný maliarsky štetec.
  • Kontrolný list.
  • Jednoduchý návod na maľovanie.

Maľovanie podľa čísel od Schipper  je skvelá zábava s dokonalým výsledkom! Vymaľovaný obraz má charakter skutočnej maľby.

Výstraha! Nie je vhodné pre deti do 3 rokov kvôli malým častiam. Nebezpečenstvo zadusenia!

Výrobca

Schipper

Možno by sa Vám páčilo…