Letné kvety

30,90

Rozmer obrazu: 40 x 50 cm

Na sklade

Katalógové číslo: 6091307,17 Kategórie: , Značky: , , , EAN: 4000887917176

Popis

Letné kvety ( 40 x 50 cm )

Maľovanie podľa čísel Letné kvety – sviatok farieb v bielej a fialovej farbe. Už pri pohľade na túto kvetinovú nádheru ucítite zvodnú vôňu fialového delfínia, bielych zvončekov, pivoniek ….

S týmto obrazom hobby maliar vnáša do domu leto, aj keď tam ešte nie je.

Formát obrázka a farebná stránka:

„MAST-CLASS Premium“. Pre zbierku obrazov sú zvlášť vhodné obrazy vo formáte na výšku alebo na šírku 40 x 50 cm, ktoré sú zoskupené vedľa seba alebo pod sebou.

Šablóny na maľovanie majú hmatateľnú a viditeľnú štruktúru plátna. To nielen robí maľbu krajšou, ale aj podčiarkuje namaľovaný charakter obrazu a podporuje požadovaný „efekt olej na plátne“.

Spoločnosť SCHIPPER Arts & Crafts má pre tento formát obrázka vo svojom sortimente zhodné hliníkové rámy. Pozri ponuku rámov tu.

Obsah balenia:

  • 36 akrylových farieb na vodnej báze v uzatvárateľných nádobkách s dobrou krycou schopnosťou, ktoré nie je potrebné navzájom miešať alebo kombinovať. Všetky odtiene sú už harmonicky zladené a presne namiešané.
  • Stabilný maliarsky kartón s ľanovou štruktúrou, na ktorom sú vyznačené exaktné tenké obrysy plôch s dobre čitateľnými číslami.
  • Jemný maliarsky štetec.
  • Kontrolný list.
  • Jednoduchý návod na maľovanie.


Maľovanie podľa čísel od Schipper – to je skvelá zábava s dokonalým výsledkom! Vymaľovaný obraz má charakter skutočnej maľby.

VAROVANIE! Nevhodné pre deti do 3 rokov. Nebezpečenstvo udusenia malými dielmi.

 

Výrobca

Schipper

Možno by sa Vám páčilo…